Komputer uprawnienia w dół, podczas zamykania systemu Windows

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 310117 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Jeżeli w tym artykule opisano problem ze sprzętem, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web, aby wyświetlić więcej artykułów dotyczących sprzętu:
http://support.microsoft.com/default.aspx/w98?SID=460
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Kiedy używać Wyłącz komputer polecenia na Start menu zamykanie systemu Windows, komputer może automatycznie zasilania po wyświetlany jest komunikat "Trwa zamykanie systemu Windows".

Przyczyna

To zachowanie jest zgodne z projektem.

Rozwiązanie

Aby uniemożliwić automatyczne zamykanie komputera, należy wyłączyć funkcję Zaawansowane zarządzanie energią (APM) w systemie Microsoft Windows XP, wykonując następujące kroki:
  1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk W Panelu sterowania, a następnie kliknij dwukrotnie Opcje zasilania.
  2. Kliknij polecenie APM Karta.
  3. Usuń zaznaczenie pola wyboru Włącz obsługę zaawansowanego zarządzania energią pole.

Więcej informacji

Funkcja Zaawansowane zarządzanie energią (APM) nie jest włączona domyślnie, z wyjątkiem uaktualnienia z systemu Microsoft Windows XP instalacje lub nowych systemów OEM. To zachowanie występuje tylko wtedy, gdy Włącz obsługę zaawansowanego zarządzania energią (APM) opcja jest zaznaczona, i jeśli system BIOS komputera jest typu Plug and Play zgodny z interfejsem, który obsługuje funkcje APM.

Za pomocą apletu Opcje zasilania w Panelu sterowania, można dopasować dowolną opcję zarządzania energią komputera obsługuje unikatowa konfiguracja sprzętu. Ponieważ te opcje mogą się znacznie z komputera na komputer, opcje opisane mogą się różnić od widoczna. Opcje zasilania automatycznie wykrywa funkcje dostępne na komputerze i zawiera opcje, którymi można sterować.

Właściwości

Numer ID artykułu: 310117 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbenv kbhardware kbprb kbui kbmt KB310117 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:310117

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com