Konfigurace a použití zpráv o chybách v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 310414 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl dříve publikován CZ310414
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Není k dispozici funkce, které jsou součástí systému Windows XP, můžete zprávu počítači a chybách programů společnosti Microsoft pro zasílání zpráv o chybách. Microsoft můžete použít sestavy ke sledování a řešení problémů s operačním systémem a s programy. Tento článek popisuje, jak lze nakonfigurovat zpráv o chybách v systému Windows XP.

Konfigurace a použití, hlášení chyb

Můžete povolit, zakázat nebo změnit tak, že hlášení o chybě pracuje v počítači se systémem Windows XP. Dojde-li k chybě, se zobrazí dialogové okno s výzvou k ohlásit problém společnosti Microsoft. Pokud chcete problém ohlásit, technické informace o problému jsou odeslány společnosti Microsoft přes Internet. Musíte být připojeni k Internetu pomocí funkce. Jestliže podobný problém již byl ohlášen jinými uživateli a informace o tomto problému je k dispozici, zobrazí se odkaz na webovou stránku, která obsahuje informace o problému.

Chcete-li získat přístup k nastavení funkcí vykazování:
 1. Klepněte na tlačítko Start.
 2. Klepněte pravým tlačítkem na Tento počítača potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 3. Klepněte na kartu Upřesnit .
 4. Klepněte na položku hlášení chyb.
Chcete-li konfigurovat funkce zpráv o chybách:
 • Podle výchozího nastavení je povoleno oznamování chyb. Chcete-li jej zakázat, klepněte na tlačítko Zakázat hlášení chyb. Nadále byl upozorněn, že dojde k chybám, aniž by byli vyzváni k hlášení chyb, klepněte na tlačítko Vybrat Ale upozornit v případě výskytu kritické chyby Zaškrtávací políčko.
 • Určete, zda chcete použít, zpráv o chybách operačního systému, programů nebo pro systém Windows a programy.
 • Chcete-li odesílat zprávy o chybách pouze pro vybrané programy, klepněte na tlačítko Zvolit programy, klepněte na tlačítko Všechny programy v tomto seznamua potom klepněte na příkaz programy, které nechcete zahrnout.
 • Chcete-li přidat program, který není uveden, klepněte na tlačítko Přidat, zadejte název programu nebo klepněte na tlačítko Procházet a vyhledejte program ve vašem počítači.
 • Je-li mnoho programů jsou uvedeny, může být vhodné vytvořit seznam výjimek. V Neohlašovat chyby těchto programů Klepněte na tlačítko Přidat, zadejte název pro každý program, který chcete vyloučit ze zpráv o chybách nebo klepněte na tlačítko Procházet a vyhledejte program ve vašem počítači.Poznámka: protože veškeré zprávy o chybách jsou důvěrné a anonymní, nemají pracovníci podpory společnosti Microsoft přístup k žádným zprávám o chybách, odeslat společnosti Microsoft přes Internet pomocí služby zasílání zpráv o chybách. V důsledku toho je třeba odeslat položku program Dr. Watson pro Windows soubor protokolu pro pracovníky odborné pomoci způsobem, který preferují.

Další informace o programu Dr. Watson pro systém Windows klepněte na tlačítko znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
308538 Popis nástroje Dr. Watson pro systém Windows (Drwtsn32.exe)

Odkazy

 • Microsoft Online Crash Analysis: Zásady ochrany osobních údajů pro službu Microsoft chybová hlášení
  http://oca.microsoft.com/en/dcp20.ASP

Vlastnosti

ID článku: 310414 - Poslední aktualizace: 21. listopadu 2012 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB310414 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 310414

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com