Jak skonfigurować i używać funkcji raportowania błędów w systemie Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 310414 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Występuje błąd zgłoszenie funkcja dostępna w systemie Windows XP, który służy do zgłaszania komputera i błędami programów do firmy Microsoft. Microsoft, można użyć raportów do śledzenia i rozwiązywania problemów z systemem operacyjnym i z programami. W tym artykule opisano, jak skonfigurować funkcji raportowania błędów w systemie Windows XP.

Jak skonfigurować i przy użyciu raportowania błędów

Można włączyć, wyłączyć lub zmodyfikować sposób, że raportowanie błędów działa na komputerze z systemem Windows XP. Gdy wystąpi błąd, zostanie wyświetlone okno dialogowe z monitem o zgłosić problem do firmy Microsoft. Jeśli chcesz zgłosić ten problem, informacje techniczne dotyczące problemu jest wysyłane do firmy Microsoft za pośrednictwem Internetu. Możesz musi być połączony z Internetem przy użyciu funkcji. Jeśli podobny problem został wcześniej zgłoszony przez innych użytkowników i informacji dotyczących tego problemu jest dostępna, pojawi się łącze do strony sieci Web, która zawiera informacje o problemie.

Aby przejść do ustawienia dla funkcji raportowania:
 1. Kliknij przycisk Start.
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy Mój komputer, a następnie kliknij polecenie Właściwości.
 3. Kliknij kartę Zaawansowane .
 4. Kliknij przycisk raportowania błędów.
Aby skonfigurować funkcję raportowania błędów:
 • Raportowanie błędów jest włączona domyślnie. Aby ją wyłączyć, kliknij przycisk Wyłączyć raportowanie błędów. Aby kontynuować, powiadamiany, gdy wystąpi błąd nie byli monitowani o raportowania błędów, kliknij, aby zaznaczyć Ale Powiadamiaj mnie, gdy wystąpią błędy krytyczne pole wyboru.
 • Określić, czy przy użyciu raportowania błędów dla systemu operacyjnego, programów lub systemu Windows i programów.
 • Aby włączyć raportowanie błędów tylko dla zaznaczonych programów, kliknij przycisk Wybierz programy, kliknij przycisk Wszystkie programy z tej listy, a następnie kliknij polecenie Programy, których nie chcesz dołączać.
 • Aby dodać program, który nie ma na liście, kliknij przycisk Dodaj, wpisz nazwę programu lub kliknij przycisk Przeglądaj, Aby znaleźć program, na komputerze.
 • Jeśli na liście wiele programów, można utworzyć listę wykluczeń. W Nie raportuj błędów dla tych programów Kliknij przycisk Dodaj, wpisz nazwę każdego programu, który ma zostać wykluczony z raportowania błędów lub kliknij przycisk Przeglądaj, Aby znaleźć program, na komputerze.Uwaga: ponieważ wszystkie raporty o błędach są poufne i anonimowe, wykwalifikowani pracownicy pomocy technicznej firmy Microsoft nie mają dostępu do żadnych raport o błędach, który możesz wysłać do firmy Microsoft za pośrednictwem Internetu przy użyciu usługi raportowania błędów. W rezultacie trzeba wysłać element programu Dr Watson dla Windows plik dziennika dla personelu pomocy technicznej przez metodę dowolnie wybranych.

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące programu Dr Watson dla Windows kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
308538 Opis programu Dr Watson dla Windows (Drwtsn32.exe) Narzędzie

Materiały referencyjne

 • Microsoft Online Crash Analysis: Zasady zachowania poufności dla usługi raportowania błędów firmy Microsoft
  http://oca.microsoft.com/en/dcp20.asp

Właściwości

Numer ID artykułu: 310414 - Ostatnia weryfikacja: 23 grudnia 2012 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB310414 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 310414

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com