Ako nakonfigurovať a používať hlásenie chýb v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 310414 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tam je chyba výkazníctva funkcií, ktoré sú súčasťou systému Windows XP, ktoré môžete použiť na počítači a programové chyby ohlásiť spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft môže použiť vaše správy sledovať a opraviť problémy s operačného systému a programov. Tento článok popisuje, ako nastaviť pre hlásenie chýb v systéme Windows XP.

Ako nakonfigurovať a používať hlásenie chýb

Môžete povoliť, zakázať alebo upraviť tak, že hlásenie chýb funguje na Windows XP-bázy počítač. Pri výskyte chyby, dialógové okno sa zobrazí výzva na Ohlásenie problému spoločnosti Microsoft. Ak chcete nahlásiť problém, technické informácie o probléme odoslané spoločnosti Microsoft cez Internet. Musíte byť pripojení na Internet chcete použiť funkciu. Ak podobný problém ohlásili ostatní používatelia, a sú dostupné informácie o probléme, dostanete odkaz na webovú stránku, ktorá obsahuje informácie o probléme.

Prístup k nastaveniu pre funkciu hlásenia:
 1. Kliknite na Štart.
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši Tento počítač, kliknite na tlačidlo vlastnosti.
 3. Kliknite na kartu Spresnenie .
 4. Kliknite na hlásenie chýb.
Konfigurácia Funkcia hlásenia chýb:
 • Podľa predvoleného nastavenia hlásenia chýb je zapnutá. Ak chcete vypnúť, kliknite na Zakázanie hlásenia chýb. Naďalej oznamovať pri výskyte chyby bez zobrazovania výzvy hlásiť chyby, kliknutím vyberte Upozorniť pri výskyte kritickej chyby však začiarkavacie políčko.
 • Zadajte, či chcete používať hlásenie chýb pre operačný systém Windows, pre programy alebo pre systém Windows a programy.
 • Hlásiť chyby len pre vybrané programy, kliknite na položku Vybrať programy, kliknite na tlačidlo Všetky programy v tomto zozname, a potom kliknite na položku programy, ktoré nechcete zahrnúť.
 • Pridať program, ktorý nie je uvedený, kliknite na položku pridať, zadajte názov programu alebo kliknite na tlačidlo Prehľadávať nájsť program v počítači.
 • Ak sú uvedené veľa programov, možno budete chcieť vytvoriť zoznam pre vylúčenie. V Neoznamovať chyby týchto programov rámček, kliknite na položku pridať, zadajte názov každého programu, ktorý chcete vylúčiť z hlásenia chýb alebo kliknite na tlačidlo Prehľadávať nájsť program v počítači.Poznámka: pretože všetky správy o chybách sú dôverné a anonymné, Microsoft podporu profesionálov nemajú prístup na akékoľvek chybové hlásenie, ktoré odošlete spoločnosti Microsoft cez Internet pomocou služby hlásenia chýb. Ako výsledok, musíte poslať na položku program Dr. Watson pre Windows Denník na pracovníkov technickej podpory metódou dávajú prednosť.

Ďalšie informácie o programu Dr. Watson pre systém Windows, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
308538 Popis nástroja Dr. Watson pre systém Windows (Drwtsn32.exe) nástroj

Odkazy

 • Microsoft Online Crash Analysis: Ochrany osobných údajov pre službu hlásenia chýb spoločnosti Microsoft
  http://Oca.Microsoft.com/en/dcp20.asp

Vlastnosti

ID článku: 310414 - Posledná kontrola: 21. novembra 2012 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB310414 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 310414

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com