Nelze přehrát disk DVD v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 310436 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o přehrávání disku DVD v počítači se systémem Windows XP, může se zobrazit následující příznaky:
 • Černé obrazovce se zobrazí pod test disku DVD aplikace Windows Media Player.
 • Disk DVD se začne přehrávat a okamžitě ukončí.

Příčina

Toto chování může dojít, pokud se pokusíte přehrát disk DVD, který byl vytvořen pomocí vývojového systému smrk technologie DVD.

Některé programy, které používají tento vývojový systém vytvořit disk DVD, který neobsahuje vyhledávací tabulku, která přesměruje přehrávač DVD videa na umístění na disku. To může způsobit chybu v programu Přehrávač DVD a video přehrát je zastavena.

Toto chování lze rovněž považovat za nedostatečné, kodeky pro kompresi / dekompresi algoritmus. Kodeky lze získat od výrobce DVD nebo výrobce OEM. Existují také jiných společností, které poskytne kodeky na řádku za nominální poplatek.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows XP. Další informace, klepněte na následující číslo článku v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Windows XP Service Pack
Tato aktualizace je k dispozici na webu Microsoft Windows Update.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout "Windows XP aktualizace pro kompatibilitu aplikací"
Datum vydání: 25. října 2001

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb Online
Byl zkontrolován na tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které pomáhají zabránit neoprávněné změny v souboru.Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Version   Size    File name Platform
  --------------------------------------------------------------------
  12-Oct-2001 16:08 6.4.2600.0  356,352 Qdvd.dll  i386
  12-Oct-2001 16:08 6.4.2600.0 1,423,360 Qdvd.dll  Itanium 64-bit
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Windows XP Service Pack 1.

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 310436 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
atdownload kbqfe kbenv kbdisplay kbbug kbfix kbmm kbwinxpsp1fix kbmt KB310436 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:310436

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com