Nemôže prehrať disk DVD v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 310436 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď sa pokúsite prehrať disk DVD v počítači so systémom Windows XP, môže sa zobraziť nasledovné príznaky:
 • Pod Windows Media Player DVD testu, zobrazí sa čierna obrazovka.
 • Disk DVD sa začne prehrávať, a potom ihneď sa ukončí.

PRICINA

Toto správanie sa môže vyskytnúť, keď sa pokúsite prehrať disk DVD, ktorý bol vytvorený pomocou smrek technológií DVD zdrojovej systém.

Niektoré programy, ktoré používajú tento zdrojovej systém vytvoriť disk DVD, ktorý neobsahuje vyhľadávacej tabuľky, ktoré presmeruje DVD prehrávača k mieste video na disku. To môže spôsobiť chybu v programe prehrávača DVD a prehrávanie videa je zastavená.

Toto správanie možno tiež pripísať nedostatku kodeky, kompresie / dekompresie algoritmus. Kodeky môžu byť získané z DVD výrobca alebo výrobca OEM. Existujú aj spoločnosti tretej strany, ktorá bude poskytovať kodeky riadku za symbolický poplatok.

RIESENIE

Na odstránenie tohto problému si zaobstarajte najnovší balík Service Pack pre systém Windows XP. Ďalšie informácie, kliknite na nasledovné číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
322389 Ako získať najnovšiu aktializáciu Windows XP Service Pack
Táto aktualizácia je k dispozícii na lokalite Microsoft Windows Update Web.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Prevziať
Download „Windows XP Application Compatibility Update"
Dátum vydania: Október 25, 2001

Ďalšie informácie o preberaní súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft nájdete v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
119591 Získanie súborov technickej podpory spoločnosti Microsoft zo služieb Online
Tento súbor bol skontrolovaný antivírusovým programom spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft použila pri kontrole tohto súboru najnovší antivírusový softvér, ktorý bol v čase jeho publikovania k dispozícii. Po publikovaní je súbor uložený na zabezpečených serveroch, ktoré neumožňujú neoprávnené zmeny súborov.Anglická verzia tejto opravy by mala mať nasledujúce alebo novšie atribúty súboru:
  Date     Time  Version   Size    File name Platform
  --------------------------------------------------------------------
  12-Oct-2001 16:08 6.4.2600.0  356,352 Qdvd.dll  i386
  12-Oct-2001 16:08 6.4.2600.0 1,423,360 Qdvd.dll  Itanium 64-bit
				

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém, ktorý sa týka produktov spoločnosti Microsoft uvedených na začiatku tohto článku. Tento problém bol opravený v systéme Windows XP Service Pack 1.

DALSIE INFORMACIE

Produkty tretích strán, ktoré sú popísané v tomto článku sa vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft neposkytuje žiadne záruky týkajúce sa výkonu alebo spoľahlivosti týchto produktov.

Vlastnosti

ID článku: 310436 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
atdownload kbqfe kbenv kbdisplay kbbug kbfix kbmm kbwinxpsp1fix kbmt KB310436 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:310436

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com