Při upgradu ze systému Windows 2000 k chybě Stop: Bad_Pool_Caller 0xC2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 310527 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při upgradu počítače Compaq Professional Workstation AP550 ze systému Microsoft Windows 2000 Professional na systém Windows XP, může nastat některý z následujících příznaků:
 • Pokud klepnete na tlačítko Ano, stáhněte aktualizované instalační soubory (doporučeno) v Získání aktualizovaných instalačních souborů Dialogové okno během instalace se zobrazí následující zpráva Zpráva o kompatibilitě systému Dialogové okno:
  Následující položky nejsou kompatibilní se systémem Windows XP. Před novým spuštěním instalačního programu musí vyřešit potíže s kompatibilitou s některé z těchto položek.

  Další informace o položce vyberte ji a klepněte na tlačítko Podrobnosti.

  Software společnosti Winnov Videum
  Klepnutím na tlačítko Podrobnosti způsobí, že se zobrazí následující zpráva:
  Tento software není kompatibilní s touto verzí systému Windows a před inovací je potřeba jej odinstalovat.

  Seznam zařízení a aplikací podporovaných touto verzí systému Windows naleznete v seznamu kompatibilního hardwaru a softwaru na webu společnosti Microsoft.
 • Pokud klepnete na tlačítko Přeskočit tento krok a pokračovat v instalaci systému Windows v Získání aktualizovaných instalačních souborů Dialogové okno v průběhu instalace se zobrazí následující chybová zpráva na modré obrazovce:
  STOP 0XC2
  BAD_POOL_CALLER

Příčina

Tento problém může nastat, pokud počítač obsahuje adaptér pro digitalizaci videa Winnov Videum AVI, s Videum verze softwaru 2.9.2 nainstalována (Tento software obsahuje soubor Winnov32.sys verze 200.9.2812).

Řešení

Pokud jste klepli na Ano, stáhněte aktualizované instalační soubory (doporučeno) v Získání aktualizovaných instalačních souborů Dialogové okno během instalace pomocí nástroje Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech odebrat software společnosti Winnov Videum a potom znovu nainstalovat systém Windows XP.

Pokud jste klepli na Přeskočit tento krok a pokračovat v instalaci systému Windows v Získání aktualizovaných instalačních souborů Dialogové okno během instalace, postupujte takto:
 1. Spusťte počítač v režimu příkazového řádku.

  Pokud počítač používá systém souborů FAT, spusťte počítač pomocí spouštěcí diskety systému Microsoft Windows 95, Microsoft Windows 98 nebo Microsoft Windows Millennium Edition. Pokud počítač používá systém souborů NTFS, spusťte počítač pomocí konzoly pro zotavení.
 2. Odstraňte soubory Winnov32.sys, Wnvkaud.sys, Wnvcom.sys a Wnkvid.sys ve složce % windir%\System32\Drivers.
 3. Restartování počítače z pevného disku.
 4. Klepněte na tlačítko Pokračovat v instalaci systému Windows XP.
Aktualizace tohoto problému je nyní nainstalován pomocí funkce Dynamická aktualizace systému Windows XP. Další informace získáte klepnutím na tlačítko znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
311220 Popis funkce Dynamická aktualizace v instalaci systému Windows XP

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Další informace získáte klepnutím na tlačítko znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
311220 Popis funkce Dynamická aktualizace v instalaci systému Windows XP
Další informace o adaptéru Videum AVI videa na webu společnosti Winnov:
http://www.Winnov.com/
Společnost Microsoft poskytuje informací o technické podpory. Tyto kontaktní informace mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft nezaručuje přesnost kontaktních informací jiných výrobců.

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 310527 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbenv kberrmsg kbbug kbfix kbmt KB310527 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:310527

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com