Zapnutie automatického prihlásenia systému Windows

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 310584 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje postup pri konfigurácii systému Windows na automatizáciu prihlásenia uložením hesla a ďalších súvisiacich informácií v databáze Registry. Táto funkcia umožňuje ostatným používateľom spustiť počítač a použiť konto môžete vytvoriť automaticky prihlásiť.

Dôležité upozornenie Ak zapnete automatické prihlasovanie, je výhodnejšie používať systém Windows. Táto funkcia môže však predstavovať bezpečnostné riziko. Ak nastavíte počítač na automatické prihlasovanie, kto fyzicky získať prístup k počítaču získať prístup k celého obsahu počítača, vrátane akejkoľvek siete alebo sietí je pripojený.

Okrem toho, ak je zapnuté automatické prihlasovanie, heslo je uložené v databáze registry ako obyčajný text. Konkrétny kľúč databázy Registry, ktorý uchováva túto hodnotu, môžu vzdialene čítať používatelia v skupine Authenticated Users. Toto nastavenie sa odporúča len pre prípady, v ktorých je počítač fyzicky zabezpečený a v ktorých boli kroky na uistite sa, že nedôveryhodní používatelia nemôžu vzdialene k databáze registry.

Použite Editor databázy Registry (Regedt32.exe) umožniť automatické prihlásenie

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows


Ak chcete zapnúť automatické prihlásenie, postupujte nasledovne:
 1. Spustite súbor Regedt32.exe a potom vyhľadajte nasledovný podkľúč databázy registry:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
 2. Pomocou váš názov konta a heslo, dvakrát kliknite na Položku DefaultUserName položka, zadajte meno používateľa a potom kliknite na ok.
 3. Dvakrát kliknite na DefaultDomainName vstup, zadajte názov domény a potom kliknite na tlačidlo ok.
 4. Dvakrát kliknite na DefaultPassword položka, zadajte svoje heslo a potom kliknite na tlačidlo ok.

  Poznámka: Ak DefaultPassword hodnota nesmie existovať, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na položku Pridanie hodnoty na Upraviť ponuka.
  2. V Názov hodnoty zadajte DefaultPassword, a potom kliknite na tlačidlo REG_SZ pre The Typ údajov
  3. Zadajte heslo v Reťazec políčko a potom uložte váš zmeny.
  Tiež, ak reťazec DefaultPassword nie je zadaný, systém Windows automaticky zmení hodnota Proces AutoAdminLogon kľúč z 1 (true) na 0 (false), ktorý vypne funkciu AutoAdminLogon.
 5. Kliknite na položku Pridanie hodnoty na Upraviť ponuka, zadajte Proces AutoAdminLogon v Názov hodnoty a potom kliknite na REG_SZ pre typ údajov.
 6. Typ 1 v Reťazec políčko a potom uložte zmeny.
 7. Ukončite Regedt32.
 8. Kliknite na položku Štart, kliknite na tlačidlo Vypnutie, a potom kliknite na tlačidlo ok Ak chcete vypnúť počítač.
 9. Reštartujte počítač a Windows. Teraz ste možnosť prihlásiť automatically.
POZNÁMKA: Ak chcete obísť proces AutoAdminLogon a chcete sa prihlásiť ako iný užívateľa, stlačte a podržte kláves SHIFT po ste odhlásení alebo po reštartovaní systému Windows.

Vlastnosti

ID článku: 310584 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB310584 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:310584

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com