Opis podkluczy rejestru HKEY_CURRENT_USER

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 310595 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule opisano podklucze znajdujące się w kluczu HKEY_CURRENT_USER rejestru w systemie Windows XP.

Więcej informacji

Informacje w tym kluczu jest zbudowany z klucza HKEY_USERS podczas procesu logowania. Dlatego wszystkie informacje znajdujące się w kluczu HKEY_CURRENT_USER jest kopią podklucz HKEY_USERS\Nazwa użytkownika, gdzie Nazwa użytkownika to nazwa aktywnego użytkownika (lub domyślny).

Podklucze w kluczu rejestru HKEY_CURRENT_USER

D?wi?ki

Ten podklucz zawiera ścieżki do plików dźwiękowych, które są ładowane dla określonego systemu zdarzeń (na przykład, gdy pojawia się komunikat o błędzie).

Panel sterowania

Ten podklucz zawiera podklucze dla ustawienia Panelu sterowania, w tym informacje przechowywane w pliku Win.ini i Control.ini w systemie Microsoft Windows 3.x.

InstallLocationsMRU

Ten podklucz zawiera lokalizacje, z których ostatnio zostały zainstalowane programy.

Uwaga: MRU oznacza "ostatnio używane."

Układ klawiatury

Ten podklucz zawiera podklucze, które zawierają wartości, które definiują bieżący układ klawiatury aktywny można ustawić za pomocą narzędzia Klawiatura w Panelu sterowania.

Sieci

Ten podklucz zawiera podklucze, które opisują trwałe i ostatnich połączeń sieciowych.

Dostęp zdalny

Ten podklucz zawiera podklucze adres i profil dostępu do sieci zdalnej.

Oprogramowanie

Ten podklucz zawiera podklucze opisujące ustawienia oprogramowania bieżącego użytkownika i zawiera informacje specyficzne dla programu, wcześniej zapisane w Win.ini lub prywatnych plikach inicjowania w systemie Windows 3.x.

Uwaga: Jeśli Microsoft Outlook Express 5.x jest zainstalowany klucz tożsamości jest tworzony, który składa się z podkluczy zawierające ustawienia konta e-mail i grup dyskusyjnych programu Outlook Express. Ten klucz zawiera również informacje Messenger Microsoft Network (MSN), jeśli program jest zainstalowany.

Właściwości

Numer ID artykułu: 310595 - Ostatnia weryfikacja: 18 lutego 2013 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Słowa kluczowe: 
kbenv kbinfo kbmt KB310595 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 310595

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com