Windows XP ja Windows Server 2003 System File Checker (Sfc.exe) kirjeldus

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 310747 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Selle artikli Microsoft Windows 2000 kohta käiva versiooni vt222471.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

See artikkel kirjeldab tööriista System File Checker (Sfc.exe), mis käsurea utiliidi kasutamiseks Windowsi failikaitse (WFP) funktsioon.

Lisateave

Tööriista System File Checker võimaldab ülemal võime otsida kõiki kaitstud faile, et kontrollida nende versioone. Kui System File Checker avastab, et kaitstud fail on üle kirjutatud, toob õige faili vahemälu kaustast (% Systemroot%\System32\Dllcache) või Windowsi installi allikas faile ja asendab seejärel vale faili. Tööriista System File Checker kontrollib ja asustab uuesti ka vahemälu kausta. Sa pead olema sisse logitud administraatorina või administraatorite rühma liikmena käivitamiseks Tööriista System File Checker. Kui vahemälu kausta saab kahjustada või kasutuskõlbmatuks, saate Kasutage sfc/scannow, sfc /scanoncevõi alalise metsakomitee /scanboot käsud selle sisu parandamiseks.

Süsteemi File Checker vahend süntaks

SFC [/ scannow] [/Scanonce] [/Scanboot] [/ tagasi] [/Purgecache] [/ Cachesize = x]
 • / Scannow: skaneerib kõiki kaitstud faile kohe ja asendab vale versiooni õige Microsoft versioonidega. See käsk võib nõuda juurdepääsu Windowsi installi lähtefailide.
 • /Scanonce: scans kõik kaitstud süsteemifailid ühe korra, kui taaskäivitate oma arvuti. See käsk võib nõuda juurdepääsu Windowsi installi allikas failid arvuti taaskäivitamisel. SfcScan DWORD-i väärtuseks on seatud 2 järgmisest registrivõtmest selle käsu käivitamisel:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
 • /Scanboot: scans kõik kaitstud süsteemifailid, iga kord, kui hakkate oma arvuti. See käsk võib nõuda juurdepääsu Windowsi installi allikas faile iga kord, kui te arvuti käivitate. SfcScan DWORD-i väärtuseks on seatud 1 järgmise registrivõtme selle käsu käivitamisel:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
 • /Revert: tagastab skaneerida vaikesäte (Skanni kaitstud faile Kui hakkad arvuti).Vaikimisi vahemälu suurus ei ole nullitud, kui sa jooksed See käsk. See käsk on võrdne/Enable lüliti opsüsteemis Windows 2000.
 • /Purgecache: kustutab faili vahemälu ja skaneerib kõik kaitstud süsteemifailid kohe. See käsk võib nõuda juurdepääsu Windowsi installi allikas failid.
 • / Cachesize =x: Määrab faili vahemälu suurus xmegabaiti (MB). Vahemälu vaikimisi suurus on 50 MB. See käsk nõuab teil taaskäivitage arvuti ja seejärel käivitage käsk /purgecache -ketta vahemälu mahu reguleerimine. See käsk seab SfcQuota DWORD-väärtus x Järgmine registrivõtme:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
Lisateabe saamiseks Windowsi failikaitse funktsioon, klõpsake selle artikli Microsofti artikli kuvamiseks Teadmusbaasi:
222193 Windows 2000 Windows faili kaitse funktsiooni kirjeldus

Atribuudid

Artikli ID: 310747 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Web Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Märksõnad: 
kbinfo kbmt KB310747 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 310747

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com