Nowe możliwości i funkcje systemu plików NTFS 3.1File systemu

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 310749 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

System Windows XP zawiera nowe funkcje, które są dostępne tylko w przypadku systemu NTFS system plików. W tym artykule omówiono funkcje i zalety Konwertowanie na system plików NTFS w systemie Windows XP.

Więcej informacji

Nowe funkcje w systemie Windows XP wymagają struktury danych na dysku, które te woluminy niedostępne na komputerach z systemem Microsoft Windows NT 4.0. W perspektywie podwójnego rozruchu firma Microsoft zaleca uaktualnienie systemu Windows NT 4.0 Service Pack 4 (SP4) przed rozpoczęciem instalacji systemu Windows XP. Wersja systemu plików NTFS, dołączone do systemu Windows XP nie mogą być poprawnie interpretowane przez system Windows NT 4.0. Istnieje jednak zaktualizowanym sterownikiem Ntfs.sys w systemie Windows NT 4.0 z dodatkiem SP4, umożliwiający systemu Windows NT 4.0 do odczytu i zapisu do woluminów NTFS w systemie Windows XP.Funkcje systemu plików NTFS 3.1:
  • Przydziały dysku: Administratorzy mogą ograniczyć ilość użytkowników miejsca na dysku można wykorzystywać na podstawie na wolumin. Poziomy kontyngentów trzy są: Off, Śledzenie i wymuszone.
  • Szyfrowanie: System plików NTFS 3.1 automatycznie można szyfrować i odszyfrowywać dane pliku, czytać i zapisane na dysku.
  • Punkty ponownej analizy: Programów można przechwytywać operacje otwarcia przeciwko obiektów w system plików i uruchomić własny kod przed zwróceniem danych pliku. To można użyć funkcji rozszerzyć funkcje systemu plików, takich jak instalacji punkty, których można użyć do przekierowania danych jest zapisywana i odczytywana od folderu do innego woluminu lub fizycznego dysku.
  • Pliki rzadkie: Ta funkcja pozwala tworzyć bardzo duże pliki programów ale zajmują miejsce na dysku tylko w razie potrzeby.
  • Dziennika USN: Ta funkcja zapewnia dziennikiem zmian do plików na woluminie. Ta funkcja jest jedną z przyczyn tego systemu Windows kontrolery domeny należy użyć partycji NTFS 3.1 jako system wolumin.
UWAGA: Microsoft Windows 2000 używa systemu plików NTFS 3.0. NTFS 3.0 i 3.1 mają niezgodne formatów na dysku, więc woluminy uaktualniony do systemu plików NTFS 3.1 przez system Windows XP mogą nadal uzyskać dostęp do systemu Windows 2000 lub Windows NT 4.0 z dodatkiem SP4 lub nowszym.

Właściwości

Numer ID artykułu: 310749 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Słowa kluczowe: 
kbinfo kbmt KB310749 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:310749

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com