הסרת ערכים לא חוקיים בכלי 'הוספה/הסרה של תוכניות'

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 310750 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

תקציר

כדי להוסיף, להסיר או לשנות תוכנית במחשב מבוסס Windows XP, השתמש בכלי 'הוספה/הסרה של תוכניות' בלוח הבקרה. לעתים לא ניתן להסיר לחלוטין תוכניות מסוימות והפניה לתוכניות אלה עשויה להישאר בתיבת הדו-שיח התוכניות המותקנות כעת. אם תשנה או תסיר תוכנית, ייתכן שיופיעו כמה הודעות שגיאה אודות קבצים שלא ניתן לאתרם, אך דרושים להשלמת השינוי או ההסרה. מאמר זה מתאר כיצד להסיר ערכים לא חוקיים אלה מהכלי 'הוספה/הסרה של תוכניות'.

מידע נוסף

חשוב הסעיף, השיטה או המשימה במאמר זה מכילים פעולות המציינות כיצד לשנות את הרישום. עם זאת, אם תשנה את הרישום באופן שגוי עלולות להתרחש בעיות חמורות. לכן הקפד לבצע פעולות אלה בזהירות. לקבלת הגנה נוספת, בצע גיבוי של הרישום לפני שתבצע בו שינויים. לאחר מכן, אם תתרחש בעיה, תוכל לשחזר את הרישום. למידע נוסף על אופן הגיבוי והשחזור של הרישום, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
322756 כיצד לגבות ולשחזר את הרישום ב- Windows

השלבים הבאים מסירים רק את ערכי הרישום הקשורים לתוכנית, כפי שהם מופיעים בכלי 'הוספה/הסרה של תוכניות'. כדי להסיר לחלוטין תוכנית שלא הוסרה לחלוטין על-ידי לחיצה על לחצן שנה/הסר בכלי 'הוספה/הסרה של תוכניות', עליך לנקות את גם מבנה הספריות הפיזי בדיסק וגם את הרישום. התנהג במשנה זהירות בעת ביצוע משימות אלה.

כדי להסיר הפניה לתוכנית שניתנת להצגה בכלי 'הוספה/הסרה של תוכניות':
 1. הפעל את עורך הרישום (Regedit.exe).
 2. אתר את המפתח הבא:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
 3. אתר את המפתח שיש למחוק על-ידי איתור שם המפתח שנוצר על-ידי התוכנית. אם שם המפתח לא נראה, עיין בכל מפתח ובדוק את הערך עבור DisplayName. זוהי המחרוזת המוצגת בכלי 'הוספה/הסרה של תוכניות'.
 4. באמצעות תפריט רישום , ייצא את מפתח הרישום הנבחר כדי ליצור גיבוי. אחסן את הקובץ ?.reg במיקום בטוח, למקרה שיהיה עליך לייבא אותו במועד מאוחר יותר.
 5. מחק את מפתח הרישום הנבחר ואת ערכיו. אל תמחק את המפתח Uninstall .
 6. צא מעורך הרישום.
 7. בדוק שההפניה בכלי 'הוספה/הסרה של תוכניות' אינה גלויה עוד.
אם עליך לנקות את הדיסק ואת ערכי הרישום, ייתכן שיהיה עליך לפנות ליצרן התוכנית שברצונך להסיר. ההליך המתואר בסעיף זה אינו מסיר את כל הקבצים וערכי הרישום הנמצאים בשימוש על-ידי התוכנית; הוא מסיר רק את ההפניה בכלי 'הוספה/הסרה של תוכניות'.

מאפיינים

Article ID: 310750 - Last Review: יום שלישי 29 אפריל 2008 - Revision: 1.6
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
מילות מפתח 
kbenv kbinfo KB310750

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com