Windows XP nereaguje na zprávy "Instalace je spuštění Windows XP"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 310760 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje řešení Windows Pokud instalačnímu textovém režimu přestane reagovat (zablokuje se), zatímco je zobrazena zpráva "Instalace je spuštění systému Windows".

Další informace

Instalační program přestane reagovat při zobrazení zprávy "Instalace je spuštění systému Windows" může způsobit následující položky:
 • Načítání ovladače nesprávné velkokapacitních paměťových zařízení (například řadiče SCSI nebo IDE) nebo ovladač nebyly zapsány pro Windows a není kompatibilní. Požádejte výrobce zařízení nebo stáhnout nejnovější ovladač velkokapacitních paměťových zařízení. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  216406Určení výrobců ovladač řadiče disku během instalace
 • Je zařízení připojeno velkokapacitních paměťových zařízení, které brání instalaci systému Windows. Odeberte veškerá zařízení (například skenery, páskových jednotek, Vyměnitelné jednotky a tak dále) z řadiče velkokapacitních paměťových zařízení. Pokud je počítač založen IDE, ověřte, zda máte hlavní a podřízený označení správně nastavena. Pokud je řadič velkokapacitních paměťových zařízení SCSI založený, ověřte, zda je správně nastaven rychlost sběrnice a ukončení.
 • Počítač nemá nejnovější revize BIOS. Obraťte se na výrobce počítače nebo zkontrolovat web výrobce a. Mnoho výrobců aktualizovali jejich revize BIOS správně podporují Advanced Configuration and Power Interface (ACPI).
 • ACPI Hardware Abstraction Layer (HAL) je používán během instalace. Vynutit používání z non-ACPI HAL během instalace. Další informace o tomto postupu získáte v článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  216251Způsob určení specific nebo výrobců HAL během instalace
Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
224826Řešení potíží s instalací textový režim v počítačích ACPI
220845Přidání výrobců nebo aktualizovaných ovladačů během instalace systému Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 310760 - Poslední aktualizace: 1. prosince 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhardware kbinfo kbsetup kbtshoot KB310760 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:310760

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com