Chyba STOP při spuštění systému Windows po připojení skeneru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 310869 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o spuštění systému Windows XP po použití paralelní port pro připojení ScanJet Hewlett Packard (HP), 4400 nebo 4470, může počítač přestat reagovat při spuštění na kritické chyby Stop.

Můžete obdržet modré obrazovce chybová zpráva:
STOP: STOP 0X50 (0XFE9FB004, 0X00000000, 0XFDFBC695, 0X00000000) Došlo k závažné chyby systému.

Příčina

K tomuto problému dochází, když se skenery HP, které nemají ROM ID zařízení zprávu neplatný řetězec ID zařízení, pokud jsou zadávány dotazy pro ID zařízení. Protože neexistuje že žádný ověřovací zařízení uvedena délka řetězce ID ovladače, ovladač načte bajtů ze zařízení a přepíše paměti jádra, dokud se poškození paměti způsobí, že počítač přestane reagovat.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows XP. Další informace, klepněte na následující číslo článku v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Windows XP Service Pack

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Version       Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  18-Oct-2001 10:14 5.1.2600.16    898,048 Kernel32.dll
				

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, připojte skener k portu Universal Serial Bus (USB) v počítači.

Další informace o instalaci skeneru HP ScanJet přejděte na následujícím webu společnosti Hewlett Packard:
http://www.hp.com

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Windows XP Service Pack 1.

Další informace

Další kompatibility a informace o odborné pomoci pro Hewlett Packard imaging zařízení se systémem Windows XP přejděte na následujícím webu společnosti Hewlett Packard:
http://www.hp.com
Společnost Microsoft poskytuje informací o technické podpory. Tyto kontaktní informace mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft nezaručuje přesnost kontaktních informací jiných výrobců.
Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 310869 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix kbmt KB310869 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:310869

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com