Numer ID artykułu: 310994 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ten artykuł został opublikowany wcześniej pod numerem PL310994
Klienci z sektora małych przedsiębiorstw znajdą dodatkowe zasoby edukacyjne i dotyczące rozwiązywania problemów w witrynie pomocy technicznej dla małych przedsiębiorstw.

Aby w dalszym ciągu otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Windows, należy korzystać z systemu Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 (SP3). Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tą stroną firmy Microsoft w sieci Web: Wkrótce zostanie zakończone świadczenie pomocy technicznej dla niektórych wersji systemu Windows

Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

Jedynym sposobem uzyskania dysków rozruchowych Instalatora systemu Windows XP jest pobranie ich z witryny firmy Microsoft. Dyski rozruchowe Instalatora służą do uruchamiania programu instalacyjnego na komputerach, na których nie jest możliwy rozruch z dysku CD. Jeśli komputer można uruchomić z dysku CD lub za pośrednictwem instalacji sieciowej, firma Microsoft stanowczo zaleca w zamian zastosowanie jednej z tych dwóch metod instalacji.

Przyszłe produkty nie będą już obsługiwać instalacji metodą dysków rozruchowych Instalatora. Instalacja przyszłych systemów operacyjnych firmy Microsoft będzie wymagać możliwości uruchomienia komputera ze stacji dysków CD lub rozruchu w środowisku PXE z sieci. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak używać rozruchu w środowisku PXE, odwiedź stronę Wymagania usług RIS i środowiska PXE w witrynie Microsoft TechNet w sieci Web:

Jak uzyskać dysk zastępczy

Click here to show/hide solution

Kto powinien pobrać dyski Instalatora?

Click here to show/hide solution

Kroki pobierania, tworzenia i używania dysków Instalatora

Istnieje sześć dyskietek rozruchowych Instalatora systemu Windows XP. Znajdujące się na nich pliki i sterowniki umożliwiają uzyskanie dostępu do stacji dysków CD i rozpoczęcie instalacji.

Krok 1. Pobranie pliku programu tworzącego dyski Instalatora

Click here to show/hide solution

Krok 2. Uruchomienie programu w celu utworzenia dysków Instalatora

Click here to show/hide solution

Krok 3. Uruchomienie komputera przy użyciu pierwszego dysku Instalatora w celu rozpoczęcia nowej instalacji systemu Windows XP

Click here to show/hide solution

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania najnowszego dodatku Service Pack dla systemu Windows XP na dysku CD, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak uzyskać najnowszy dodatek Service Pack dla systemu Windows XP
Aby uzyskać obraz ISO-9660 dysku CD z dodatkiem Service Pack 3 dla systemu Windows XP, odwiedź stronę Dodatek Service Pack 3 dla systemu Windows XP — plik obrazu dysku CD w formacie ISO-9660 w sieci Web:

Właściwości

Numer ID artykułu: 310994 - Ostatnia weryfikacja: 31 października 2012 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbresolve kbaccctrl atdownload kbhowto kbenv kbsetup KB310994

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com