Як зберегти комп'ютера Windows останню дату

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 311047 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

Інсталювати оновлення високий пріоритет

сайт Microsoft Update є онлайн розширення Windows, який допомагає захистити комп ' ютер останню дату. Microsoft оновлення входять скинути параметри Windows Update і Office Update, на додаток до оновлення для інших продуктів корпорації Майкрософт і драйвери сторонніх виробників. сценарій виконання служби сайт Microsoft Update, щоб інсталювати оновлення для операційної системи, програмного забезпечення та устаткування.

Новий зміст додав на сайт регулярно так що ви можете отримати останні оновлення та виправлення для захисту комп'ютера та забезпечення надійної роботи. Щоб використовувати сайт сайт Microsoft Update, щоб встановити всі критичні оновлення для вашого комп'ютера, виконайте такі дії:
 1. Підключення до Інтернету а потім запустіть Windows Internet Explorer.
 2. На що Інструменти меню, натисніть Windows Update.
 3. Якщо інстальовано сайт Microsoft Update, натисніть кнопку сайт Microsoft Update. В іншому випадку перейдіть до кроку 7.
 4. На що Спробуйте сайт Microsoft Update сьогодні веб-сторінка, натисніть кнопку Почніть зараза потім натисніть кнопку Продовжити на що Огляд ліцензійної угода TRIPs веб-сторінка.
 5. У регіоні Попередження системи безпеки діалоговому вікні, натисніть кнопку Встановити Щоб встановити сайт Microsoft Update.
 6. На що Ласкаво просимо на сайт сайт Microsoft Update веб-сторінка, натисніть кнопку Перевірити оновлення
 7. На що Оновлюйте свій комп’ютер-зразок веб-сторінка, натисніть кнопку Експрес інсталяції оновлень з високим пріоритетом.
 8. На що Огляд та інсталювати оновлення веб-сторінка, натисніть кнопку Інсталяція оновленьа потім Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити інсталяцію.
 9. Після інсталяції оновлень високий пріоритет, повторіть ці кроки, щоб встановити інші оновлення. Для цього натисніть кнопку Користувальницькі на що Оновлюйте свій комп’ютер-зразок веб-сторінка. Ви можете виберіть оновлення з розділів, які перераховані в області переходів.

Функцію "Автоматичне оновлення"

Можна також використовувати функцію автоматичного оновлення, інсталяції оновлень. За допомогою автоматичного оновлення, ви не повинні сайт Microsoft Update веб-сайт для пошуку оновлень. Замість цього, Windows автоматично доставляє їх до комп'ютера.

Автоматичне оновлення визнає в інтерактивному режимі і пошук оновлень від Windows оновлення веб-сайту. З'являється динамічна піктограма в області сповіщень у правій частині панелі завдань кожного разу, що доступні нові оновлення. Можна вказати, як і коли ви хочете, щоб Windows для оновлення комп'ютера. Наприклад, можна настроїти Windows для автоматичного завантаження та інсталяції оновлень за розкладом. Або ви можете мати Windows повідомить, коли вона знаходить оновлення для вашого комп'ютера а потім завантажувати оновлення у фоновому режимі. Це дає змогу продовжувати роботу. Після завершення завантаження, з'являється динамічна піктограма в області сповіщень, з повідомленням, що оновлення готові до інсталювання. Якщо клацнути піктограму або протокол IMAP, можна інсталювати нові оновлення, в кілька кроків. Щоб отримати додаткові відомості про функцію автоматичного оновлення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
294871Опис засобу автоматичного оновлення у Windows

Завантаження оновлень Windows

Адміністратори можуть завантажити оновлення з Центру завантаження Microsoft або з каталогу Windows Update для розгортання на кількох комп'ютерах. Якщо ви хочете, щоб отримати оновлення для інсталяції пізніше на одну або більше одного комп'ютера, сценарій виконання або такі веб-сайти.

Каталогу Windows Update

http://Catalog.Update.Microsoft.com/v7/Site/Home.aspx
Щоб отримати додаткові відомості про те, як завантажувати оновлення з каталогу Windows Update, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
323166Завантаження оновлень, які включають драйверів і виправлень з каталогу Windows Update

Центр передавання даних Office Microsoft

http://www.Microsoft.com/Downloads/Search.aspx?displaylang=EN
Щоб отримати додаткові відомості про завантаження файлів з Центру завантаження Microsoft клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
119591Як отримати файли технічної підтримки Майкрософт від інтерактивних служб

Встановити та запустити Microsoft базової лінії безпеки Analyzer (MBSA)

За допомогою Microsoft базової лінії безпеки Analyzer (MBSA) централізовано сканування Windows-комп'ютерів на базі для спільної безпеки помилки в конфігурації захисту та генерувати звіти окремі безпеки для кожного комп'ютера, які він сканує.

Щоб отримати додаткові відомості про отримання та сценарій виконання MBSA відвідайте такий веб-сайт:
http://www.Microsoft.com/technet/security/Tools/mbsahome.mspx

Інсталювати кілька оновлень Windows або виправлень із виконанням лише одного перезавантаження

Адміністратори та фахівці з інформаційних технологій можна інсталювати кілька оновлень Windows або виправлень із виконанням лише одного перезавантаження.Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
296861Як встановити кілька вікон оновлення або виправлення з лише одного перезавантаження

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості про засоби безпеки та контрольні списки відвідайте веб-сайті Microsoft:
Засоби безпеки

Властивості

Номер статті: 311047 - Востаннє переглянуто: 27 червня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows Update
 • Microsoft Update
Ключові слова: 
kbdownload kbmgmtservices kbhowtomaster kbmt KB311047 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 311047

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com