Opis funkcji Aktualizacja dynamiczna w Instalatorze systemu Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 311220 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Instalator systemu Windows XP zawiera funkcję Aktualizacja dynamiczna. Aktualizacja dynamiczna pobiera i wykorzystuje krytyczną zawartość do wzmocnienia programu instalacyjnego. Jeśli komputer jest podłączony do Internetu podczas instalacji systemu Windows XP, aktualizacja dynamiczna monituje o pobranie krytycznej zawartości. Istnieje możliwość pominięcia aktualizacji dynamicznej podczas instalacji.

Więcej informacji

Zawartość dynamiczna aktualizacja zawiera sterowniki i pliki zastępcze.

Sterowniki

Sterowniki są pobierane tylko w przypadku urządzeń, które są zainstalowane w komputerze. Aktualizacja dynamiczna pobiera dwa typy sterowników:
  • Sterowniki, które nie są dołączone do systemu Windows XP są pobierane z witryny Microsoft Windows Update w sieci Web Sterowniki te przeszły program certyfikacji logo Windows Hardware Quality Labs (WHQL).
  • Sterowniki, które są składnikiem systemu Windows XP i dla których istnieje poprawka są księgowane, jeśli Microsoft ustali, że poprawka jest krytyczna. Stałe pliki są traktowane jako pliki zastępcze, ponieważ znajdują się na dysku CD-ROM systemu Windows. Sterowniki nie są dostarczane jako pliki cab (jest to podobne do sterowników, które nie są dołączone do systemu Windows).

Zastąpienie plików

Zastąpienie plików zastępują istniejące pliki na dysku CD-ROM systemu Windows. Nie nowe pliki są dodawane do produktu. Ta kategoria obejmuje:
  • Aktualizacje zawierają poprawki do wszystkich plików, które są obecnie zainstalowane.
  • Pliki .inf uaktualnionego obejmują .add, .rep i pliki inf, które są przydatne podczas procesu uaktualniania.
  • Winnt32 poprawki zawiera krytyczne poprawki do Winnt32 dołączanych dynamicznie bibliotek (DLL), które są używane przez Instalatora.
Dynamiczna aktualizacja nie zastępuje roli usługi Windows Update, aby zapewnić poprawki; używa tylko najbardziej krytycznych poprawek do poprawy programu instalacyjnego i zapewnić stabilność systemu operacyjnego. Windows Update można użyć w każdej chwili po zainstalowaniu systemu Windows, aby pobrać zaktualizowane sterowniki lub program. Aktualizacja dynamiczna jest dostępna tylko, jeśli Instalator jest inicjowane przez program Winnt32.exe i masz połączenie z Internetem. Jeśli nie masz połączenia z Internetem można pominąć aktualizacji dynamicznej.

Dynamicznych aktualizacji do instalacji systemu Windows XP Professional można wdrożyć w środowisku korporacyjnym bez łączenia się z witryny Windows Update w sieci Web. Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące sposobu wykonania tego zadania Zobacz następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
Wdrażanie systemu Windows XP części I: planowania
Pakiet aktualizacji dynamicznej systemu Windows XP zawiera poprawki, które zostały opisane w następujących artykułach z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
314582 Lista poprawek uwzględnionych w pakiecie Windows XP dynamicznych aktualizacji 1.2
312401 Lista poprawek uwzględnionych w pakiecie Windows XP dynamicznych aktualizacji 1.1
309127 Lista poprawek uwzględnionych w pakiecie Windows XP dynamicznych aktualizacji 1.0
Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące wdrażania pakietu aktualizacji systemu Windows XP kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
312110 Jak wdrożyć pakiet aktualizacji systemu Windows XP dynamiczne

Właściwości

Numer ID artykułu: 311220 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbenv kbinfo kbsetup kbmt KB311220 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:311220

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com