Popis funkciu dynamickej aktualizácie v inštaláciu systému Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 311220 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Inštalátor systému Windows XP obsahuje funkciu Dynamická aktualizácia. Dynamická aktualizácia prevzatí a používa kritický obsah na zvýšenie inštalačný program. Ak sa počítač môžete pripojiť k internetu počas inštalácie systému Windows XP, dynamická aktualizácia zobrazí výzvu prevzatie kritický obsah. Máte možnosť preskočiť dynamickej aktualizácie počas inštalácie.

DALSIE INFORMACIE

Dynamická aktualizácia obsahu obsahuje ovládače a nahradenie súborov.

Ovládače

Ovládače sa prevezmú len pre zariadenia, ktoré sú prítomné v počítači. Dynamická aktualizácia prevzatí dva typy ovládače:
  • Ovládače, ktoré nie sú súčasťou systému Windows XP sa prevezmú z lokality Microsoft Windows Update Web len; tieto ovládače prešli certifikačný program logom Windows Hardware Quality Labs (WHQL).
  • Ovládače, ktoré sú súčasťou systému Windows XP a pre ktoré existuje oprava sú zaúčtované ak Microsoft určí, že oprava je kritická. Pevné súbory sa považujú za nahradenie súborov, pretože súbory na disku CD-ROM Windows neexistuje. Avšak, ovládače nie sú dodávané ako súbory s príponou .cab (to je podobné ako ovládače, ktoré nie sú súčasťou systému Windows).

Nahradenie súborov

Nahradenie súborov nahradiť existujúce súbory na disku CD-ROM systému Windows. Žiadne nové súbory sú pridané do výrobku. Táto kategória zahŕňa:
  • Aktualizácie obsahujú opravy všetky súbory, ktoré sú nainštalované.
  • Rekonštruované .inf súbory obsahujú všetky .Pridanie, .rep a súbory .inf, ktoré sú užitočné počas procesu inovácie.
  • Príkaz winnt32 opravy zahŕňajú všetky kritické opravy Winnt32 dynamických knižníc (DLL) ktoré používa Inštalátor.
Dynamická aktualizácia nenahrádza úlohu Windows Update poskytnúť opravy; používa iba najviac kritické opravy na zlepšenie inštalačný program a poskytnúť stabilný operačného systému. Windows Update môžete použiť kedykoľvek po inštalácii systému Windows stiahnuť všetky aktualizované ovládače alebo program. Dynamická aktualizácia je k dispozícii len ak Inštalátor inicioval Winnt32.exe a ak máte pripojenie na Internet. Ak nemáte pripojenie na Internet, dynamická aktualizácia môžete vynechať.

Dynamické aktualizácie pre inštaláciu systému Windows XP Professional môžete nasadiť v podnikovom prostredí bez pripojenia na webovú lokalitu Windows Update. Ďalšie informácie o tomto postupe nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Nasadenie systému Windows XP časť I: plánovanie
Balík Windows XP dynamická aktualizácia obsahuje opravy, ktoré sú popísané v nasledovných článkoch databázy Microsoft Knowledge Base:
314582 Zoznam opráv, ktoré sú zahrnuté v balíku Windows XP dynamická aktualizácia 1.2
312401 Zoznam opráv, ktoré sú zahrnuté v balíku Windows XP dynamická aktualizácia 1.1
309127 Zoznam opráv, ktoré sú zahrnuté v balíku Windows XP dynamická aktualizácia 1.0
Ďalšie informácie o tom, ako realizovať balík aktualizácie Windows XP, kliknite na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
312110 Nasadení balík Windows XP dynamické aktualizácie

Vlastnosti

ID článku: 311220 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbinfo kbsetup kbmt KB311220 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:311220

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com