Nízký výkon Souborové a tiskové služby pro systém NetWare (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 311243 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud nejsou správně zpracovávány určitých operací klienta mohou být zrakově výkon souborové a tiskové služby pro NetWare (FPNW). Například při kopírování souborů z klientského počítače se systémem Microsoft Windows 95, Microsoft Windows 98 nebo Microsoft Windows ME FPNW serveru pomocí klienta Novell každého souboru může trvat přes druhý zkopírovat a čas a datum souboru pravděpodobně není nastaven čas a datum původního souboru. Zpoždění může dojít také při vytváření mapování jednotky.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože FPNW nezpracovává GetNSLoadedListFromVolNumber a "NCP nastavit soubor časových" pokyny z důvodu neshody velikost struktury. Klient znovu odešle instrukce po přibližně jednu sekundu, ale uvažuje byla účtována instrukce být duplicitní a vrátí "úspěch" bez zpracování, FPNW.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  13-Nov-2001 13:03 5.0.2195.4625 213,648 Fpnwsrv.sys
				

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit pomocí klienta sítě NetWare Pokud systémem Windows 2000 Professional. Pokud používáte systém Windows 2000 Server nebo Windows 2000 Advanced Server, použijte Gateway (and Client) Services for NetWare.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 3 (SP3) pro Windows 2000.

Další informace

Další informace o instalaci více oprav hotfix pouze s jedním restartováním počítače naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
296861Instalace více aktualizací nebo oprav hotfix pro systém Windows s pouze jedním restartováním počítače
Další informace o současné instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 311243 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbdirservices kbfix kbsysadmin kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix kbwinxpsp1fix KB311243 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:311243

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com