Editor zásad odebírá práva tvůrce/vlastníka (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 311444 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při úpravě zásad zabezpečení souboru nebo registru pomocí editoru zásad nebo modul snap-in Editor šablonu zabezpečení, může být práva povolen nebo odepřen tvůrce/vlastníka. Pokud je nastavena možnost platí protuto složku, podsložky a soubory, nebo Tento klíč a podklíče, je obnovit u podsložky a soubory pouze nebo pouze podklíčů, při potvrďte změny klepnutím na tlačítko použít nebo OK.

Může dojít ke ztrátě dříve udělené nebo odepření práv a může způsobit služeb nebo programů nebude pracovat. Změna výchozí oprávnění na následující klíč registru definované v souboru Basicdc.inf způsobuje instalaci Service Pack 2 (SP2) není k úspěšnému:
MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\WMI\Security

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit pomocí poznámkového bloku upravit šablonu zabezpečení a nastavit správné oprávnění Autor/Vlastník. Například nastavte oprávnění pro MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\WMI\Security výchozí nastavení definované v souboru Basicdc.inf, upravte následující řádek z
MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\WMI\Security",2,"D:PAR(A;CI;KR;;;BA)(A;CIIO;KA;;;CO)(A;CI;KA;;;SY)
následující:
MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\WMI\Security",2,"D:P(A;CI;GR;;;BA)(A;CI;GA;;;SY)(A;CI;GA;;;CO)
Všimněte si, že změna šablony přímo rizika ztráty nastavení každém někdo upraví šablonu pomocí modulu snap-in editoru šablony zabezpečení. Společnost Microsoft proto doporučuje nastavit vpravo explicitně pro odpovídajícího uživatele v editoru zásad. V příkladu v tomto článku to by vyžadovat udělení oprávnění Úplné řízení správce.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 311444 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Server SP2
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP2
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server SP2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbsecurity kbwin2ksp4fix kbbug kbfix kbgrppolicyprob kbsysadmin KB311444 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:311444

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com