Отримати налагодження символ файли за допомогою сервера Microsoft символ

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 311503 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описується посилатися на сервер Microsoft символ отримати символ налагоджувальну інформацію.

Натисніть кнопку Відтворюється , щоб переглянути потокову мультимедійну демонстрацію. Відео корпорації МайкрософтПримітка Для перегляду цього відео, на комп'ютері має бути інстальовано Windows Media Player 7.0 або пізнішої версії. Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
299321 Опис і доступність програвача Windows Media 7.1
Ви повинні мати символ інформацію, коли ви налагодження додатків з різними інструментами Microsoft. Символ файли надають слід функцій, що містяться в виконувані файли і бібліотек динамічного компонування (DLL). Крім того, символ файли можна представити план поверху викликів функцій, які ведуть до точки відмови. Наприклад, ви повинні мати символи, коли ви не звалище стеків виклику всередині відладчик. У цій статті описано сценарій виконання сервера Microsoft символ указавши URL-адресою на різні засоби налагодження:
http://msdl.Microsoft.com/Download/symbols
Приміткаhttp://msdl.Microsoft.com/Download/symbols не browseable і призначена тільки для доступу на налагоджувач.

Додаткові відомості

За допомогою технології символ сервера

Символ сервера Microsoft будується за допомогою технологій SymSrv (SymSrv.dll), який надається з пакетом налагодження для Windows. SymSrv будує місцевих символ кеш для швидко, автоматичне символ роздільну здатність.

Це так просто використовувати символ сервера, як це використовувати відповідні синтаксис у ваш шлях символів. Як правило, синтаксис займає такий формат:
SRV *місцеві символ папки*http://msdl.Microsoft.com/Download/symbols
де місцеві символ папки є будь-який дублювання диска або спільний ресурс, який використовується як символ призначення.

Наприклад, щоб встановити шлях символів в налагоджувача WinDbg, введіть таку команду в вікно командного налагоджувач:
.sympath SRV*f:\localsymbols*http://msdl.microsoft.com/download/symbols
Отримати останню SymSrv функціональність, інсталюйте останній налагодження пакет. Щоб отримати останню версію пакета налагодження для Windows, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
Microsoft засоби налагодження
http://www.Microsoft.com/whdc/devtools/DDK/default.mspx
Щоб отримати додаткові відомості про сервер символ технології перегляньте Debuggers.chm, допомогти файлу, що входить до складу пакета налагодження для Windows.

Створення змінної середовища _NT_SYMBOL_PATH

Загальні засоби налагодження Microsoft використовувати технології SymSrv, якщо ви надати _NT_SYMBOL_PATH змінну середовища, синтаксис правильно symsrv . Ці інструменти автоматично включати, все, що ви надаєте в змінну, як символ шлях.

Ви можете встановити цю змінну, як системну змінну або змінні оточення. Щоб зробити це з робочого стола, клацніть правою кнопкою миші Мій комп’ютер-зразокі виберіть Властивості. На вкладці Додатково натисніть кнопку Змінні середовища.

Ви також можете встановити цю змінну тимчасово в командному рядку. Таким чином всі програми, які запуску через командний рядок у режимі адміністратора наслідувати цей параметр. Наприклад:
Встановити _NT_SYMBOL_PATH = symsrv*symsrv.dll*f:\localsymbols*http://msdl.microsoft.com/download/symbols

сценарій виконання сервера Microsoft символ з WinDbg

Щоб використовувати символ сервер веб-сайту з в межах WinDbg, виконайте такі дії:
 1. Запуск налагоджувача Windows (WinDbg.exe).
 2. У меню файл виберіть команду Символ шлях до файлу.
 3. У полі шлях символів введіть таку команду:
  SRV *вашої локальної папки для символів*http://msdl.Microsoft.com/Download/symbols
  де вашої локальної папки для символів є папкою, скопіювати місцевих символ кеш. Символи відлагодження завантажуються до цього розташування.

  Примітка Можна вказати будь-які місцеві контур або частки, що ваш комп’ютер-зразок може досягати; Це має бути розташування на жорсткому диску комп'ютера.
Крім того, також можна .sympath команди в командному рядку встановити шлях символів.

Синтаксис symsrv можна комбінувати з іншими контурами символ. Наприклад, використовуйте такий синтаксис для визначення двох або декількох контурів символу:
f:\BusObjSymbols;SRV*f:\localsymbols*http://msdl.Microsoft.com/Download/symbols
Цей синтаксис відокремлює контури символом крапки з комою.

Під Вільний час запуску для налагодження файлу аварійний дамп або додаток, Windows налагоджувача перевіряє, чи символ інформації для модуля, що він завантажує є із локальної папки. Якщо символ інформації модуля не знаходиться в локальній папці, WinDbg намагається завантажити відповідний символ файл або файли з сервера символ.

Якщо ви використовуєте той же локального кеша при налагодженні застосунку на комп'ютері, який має різних файлів, символи для різних версій завантажуються та зберігаються з перших символів. SymStore формат зберігає файли за мітки часу і розміру зображення (або контрольна сума). В результаті, символи з різних продукту версій може співіснувати поруч. (SymStore.exe-утиліта з пакунка налагодження для Windows, який генерує символ сервера. Докладніше перегляньте документацію продукту.)

Тому що це може зайняти Вільний час, щоб завантажити файли символ, майте на увазі, відображуваних налагоджувач може припинити відповідати на запити (зависнути) в перший раз, що ви налагодити застосунку. Це відбувається, оскільки більшість файлів символ для системи DLL (наприклад, NTDLL. dll, Kernel32. DLL та інші) повинні бути завантажені.

Завантажити символи за допомогою програми SymChk.exe

Ви можете використовувати утиліту SymChk.exe, перевірити символи і побудувати місцевих символ кеш у зручний, неінвазивний спосіб. Утиліта SymChk.exe входить до складу пакета налагодження для Windows. SymChk.exe це утиліта командний рядок. Ви можете додати каталог вхідних повідомлень налагодження для Windows пакет у змінній оточення PATH на вашій системі, щоб доступ цей інструмент легко з будь-якого командний рядок.

За допомогою програми SymChk.exe завантажити символ файли для всіх компонентів в Windows\System32 каталог вхідних повідомлень, використайте таку команду командного рядка:
symchk /r c:\windows\system32/с SRV*c:\symbols\*http://msdl.microsoft.com/download/symbols
У цьому прикладі:
 • /r c:\windows\system32 Знаходить усі символи для файлів у папці System32 та її підпапок.
 • / с SRV*c:\symbols*http://msdl.microsoft.com/download/symbols вказує шлях символів для символ роздільну здатність. У цьому випадку c:\symbols є локальної папки, де символи будуть скопійовані з символом сервера.
Щоб отримати додаткові відомості про параметри командний рядок для SymChk.exe, введіть symchk /? у командному рядку. Інші функції включають можливість вказати ім'я або на Ідентифікатор процесу (PID) виконуваного файлу, який працює.

Властивості

Номер статті: 311503 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Academic Edition
Ключові слова: 
kbfile kbinfo kbsample kbmt KB311503 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 311503

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com