Komunikat o błędzie "Wystąpił nieoczekiwany błąd (768) w wierszu 5118@ind:Xp\Client\Boot\Setup\Setup.c" podczas instalacji systemu Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 311562 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas uaktualniania do systemu Windows XP może pojawić się następujący komunikat o błędzie:
Wystąpił nieoczekiwany błąd (768) w wierszu 5118 <drive letter="">\xpclient\base\boot\setup\setup.c Naciśnij dowolny klawisz, aby kontynuować. </drive>
Po naciśnięcie dowolnego klawisza systemu rozpoczęciu ładowania systemu Windows, po którym zostanie wyświetlony poniżej:
Wykryto problem i system windows został zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera. PROCESS1_INITIALIZATION_FAILED
Jeśli po raz pierwszy pojawił się ekran błędu stop, ponownie uruchom komputer. Jeśli ten ekran pojawi się ponownie, upewnić się, że nowy sprzęt lub oprogramowanie jest poprawnie zainstalowany. Jeśli jest nowa instalacja, poproś producenta sprzętu lub oprogramowania o wszelkie aktualizacje systemu windows może być konieczne.

Jeżeli problem pozostanie, wyłącz lub usuń wszelki nowo zainstalowany sprzęt i oprogramowanie. Wyłącz opcje pamięci systemu BIOS, takie jak buforowanie lub przesłanianie. Jeśli musisz użyć trybu awaryjnego do usunięcia lub wyłączenia składników, uruchom ponownie komputer, naciśnij klawisz F8, aby wyświetlić zaawansowane opcje startowe, a następnie wybierz tryb awaryjny.

Informacje techniczne:

*** STOP: 0X0000006B (0XC000003A, 0X0000002, 0X0000000, 0X0000000)

Przyczyna

Takie zachowanie może wystąpić, jeśli oprogramowanie zainstalowane na komputerze, który jest niezgodny z systemem Windows XP.

Rozwiązanie

Aby obejść ten problem, użyj jednej z następujących metod.

Wyłącz program GoBack podczas instalacji systemu Windows XP ponownie uruchamia komputer

Aby wyłączyć program GoBack podczas instalacji systemu Windows XP ponownie uruchamia komputer:
  1. Naciśnij klawisz SPACJA, aby wyświetlić menu rozruchu GoBack.
  2. Naciśnij klawisz D (Aby wyłączyć program goBack), naciśnij klawisz T (tak, aby potwierdzić), a następnie Naciśnij dwukrotnie klawisz ENTER.

Anuluj instalację, odinstaluj program GoBack, a następnie ponownie zainstalować system Windows XP

  1. Ponowne uruchomienie komputera, a następnie wybierz polecenie "Anuluj Instalatora systemu Windows XP" Opcja.
  2. Gdy poprzednią wersję systemu Windows jest uruchomiona ponownie, należy użyć Narzędzia Dodaj/Usuń programy w Panelu sterowania, aby odinstalować program GoBack oprogramowanie w wersji 3.
  3. Ponowna instalacja systemu Windows XP.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych na początku tego artykułu.

Więcej informacji

Produkty omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 311562 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbenv kberrmsg kbprb kbsetup kbmt KB311562 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:311562

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com