Popis chyb v aplikaci Word 2002 odstraněných aktualizací Office XP Service Pack 1 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 311594 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Společnost Microsoft vydala Office XP Service Pack 1 (SP-1). Tento článek poskytuje souhrn problémy v aplikaci Microsoft Word 2002 vyřešené aktualizací service pack.

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
307843OFFXP: Přehled Office XP Service Pack 1
Další informace o nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Microsoft Office XP získáte v článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
307841OFFXP: Jak získat nejnovější Office XP Service Pack

Další informace

Chyby v aplikaci Word 2002 SP-1

SP1 řeší problémy popsané v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

287635WD2002: Nesprávný počet slov s chybným pravopisem při vrácení pravopis programová
Při pokusu o kontrole pravopisu v dokumentu pomocí programu Microsoft Visual Basic (VBA) makra Word může znamenat nesprávný počet slov s chybným pravopisem.
300553WD2002: Přehled aktualizace Word 2002: 21. června 2001
Společnost Microsoft vydala tuto starší aktualizace aplikace Word 2002 je zahrnuta v aktualizaci Office XP Service Pack 1 (SP-1). Tato aktualizace zahrnuje vylepšení byly vyvinuty jako přímé výsledek chybách zákazníka. Tato aktualizace také brání aplikaci Word spuštění maker bez upozornění, pokud uživatel otevře dokument nebezpečným způsobem změněna.
298953WD2002: Ohraničení se použít Dammou čáry, tečky nebo čárky jsou tištěný jako plná řádky
Text, odstavce a ohraničení tabulky, které používají tečky, pomlčky, více řádků a vlnovky nemusí správně vytisknout. Ohraničení může být vytištěna jako plné čáry.
300455WD2002: Funkce VBA skrytí revize v aplikaci Word 2000 nelze použít v aplikaci Word 2002
Následující tři možnosti aplikace Word 2000 pro označení odstraněn text nejsou podporovány v sadě Microsoft Office XP, ale stále se v modelu objektu VBA a soubor nápovědy:

Word.Options.DeletedTextMark = wdDeletedTextMarkHidden
Word.Options.DeletedTextMark = wdDeletedTextMarkCaret
Word.Options.DeletedTextMark = wdDeletedTextMarkHash

Další problémů SP-1

Formátovat z s odrážkami nebo číslovaný seznam změn do odpovědi

Při vytvoření zprávy v aplikaci Microsoft Outlook 2000 s odrážkami nebo číslovaného seznamu a tuto zprávu odeslat uživateli aplikace Outlook 2002, kteří potom odpovědi na zprávu odrážky nebo čísla změnit formát Pokud je vybrána možnost K zpráv čtení RTF používat aplikaci Word.

Word po vytvořit dlouhé DDE připojení ukončena

Word neočekávaně ukončena při pokusu o vytvoření připojení Dynamic Data Exchange (DDE) s řetězcem připojení, která je delší než 255 znaků.

Inteligentní značka finanční symboly rozpoznat části slova

Při nastavení seznamu inteligentní značky zahrnout serveru MSN MoneyCentral finanční symboly částečné slova jsou někdy převedeny na inteligentní značky.

Některé symboly akcií tři písmeno je neznámé

Při nastavení seznamu inteligentní značky zahrnout serveru MSN MoneyCentral finanční symboly některé symboly akcií třípísmennou nejsou rozpoznány. K tomuto chování dochází, pokud existují jiné burzovní symboly, které začínají symbol ale obsahovat další znaky. Například protože neexistují symboly akcií MCDT a MCDE MCD nebyl rozpoznán.

Kontroly pravopisu nástroje problémy při konkrétní jazyky nedostupné

K tomuto problému dochází v některých jazycích jsou nainstalovány soubory Proofing Tools nejsou k dispozici z důvodu potíží instalace (nebo pokud byly soubory konfigurovány během instalace k dispozici), ale soubory se stejným ID základní jiného jazyka. Word použije alternativní soubory kontroly pravopisu, ale zobrazuje jazyk chybějící soubory.

"Vnořený dokument chybí" chybová zpráva rozbalit vnořený dokument

Při pokusu o Rozbalit vnořené dokumenty po přesunout oba soubory obsažené v hlavním dokumentu Word hledat vnořený dokument v příslušné relativní podadresář hlavního dokumentu.

Číslované odstavcem mají čísla překrytý přes text

V hebrejské verzi aplikace Word nebo s hebrejština povoleno v anglické verzi aplikace Word čísla číslované odstavce může být vytištěna na nesprávné straně stránky a přes část textu může být vytištěna čísla.

Word neočekávaně v prvku WebBrowser

Při otevření dokumentu Word uvnitř ovládacího prvku WebBrowser a potom spusťte a ukončete aplikaci Word mimo ovládací prvek WebBrowser Word může být neočekávaně při provádění změn v ovládacím prvku WebBrowser.

Kontrola gramatiky s brazilskou Proofing Word nástroje způsobuje neočekávané ukončení

Při kontrole gramatiky dokumentu, který obsahuje slovo "oriente" Word se neočekávaně ukončí.

Plovákový odrážky Reply Message pošty přes text

Pokud odpovídáte na e-mailovou zprávu obsahující seznam s odrážkami vložení z prezentace Microsoft PowerPoint, může odrážky float přes text zprávy odpovědi.

Přejmenování stylu lze vytvořit duplicitní styly

Při vytvoření stylu znaku, který je založen na styl odstavce styl znaku má jedinečný název založený na stylu odstavce. Přejmenovat styl odstavce automaticky přejmenovat styl znaku a nový název stylu znaku může odpovídat existující styl.

Při přesunu řádků v dokumentu HTML je rozdělení tabulky

Při přetažení řádku vloženého listu Microsoft Excel obsaženy v odpovědi e-mailové zprávy nebo souboru HTML může způsobit řádku, která jste přetáhli vložené tabulky rozdělit do samostatných tabulek.

Word neočekávaně při uložení dokumentu

Při pokusu o uložení dokumentu, který je založen na dokumentu s certifikátem a dokument obsahuje proměnné dokumentu, může být neočekávaně Word.

Styl s různá písma pro čísla používá jedno písmo

Východoasijských jazykových verzích aplikace Word Pokud nastavení písma pro čísla ve stylu na jiné písmo od textu, žádný rozdíl viditelné. Když jsou číslované odstavce, čísla a text jsou zobrazeny ve stejné písmo.

Zlepšuje výkon kontroly pravopisu a gramatiky kontrolu

Nástroje kontroly pravopisu v SP1 jsou optimalizovány pro rychlejší výkon počítačů se systémem Microsoft Windows XP.

Word neočekávaně při výběru objektu během operace překreslování

Vyberte vložený objekt aplikace Word dokument před objekt zcela vystavena, může aplikace Word neočekávaně.

Nahrazení Linking písmo

Word 2002 tradiční čínštinu (CHT) nyní podporuje MingLiU ExtB a náhradního písma SimSun (FounderExtended).

Hypertextový odkaz vloženého nahrazuje pouze zobrazení text

Při vložení hypertextového odkazu, který byl zkopírován mimo Word (například URL z pole Adresa v aplikaci Microsoft Internet Explorer) přes existující obsažených v e-mailové zprávy (s Word jako editor elektronické pošty) nebo aplikace Word hypertextový odkaz dokumentu, zobrazovaný text změny hypertextový odkaz na správnou adresu URL. Však při stiskněte klávesu CTRL a klepněte na hypertextový odkaz propojení stále připojí k staré URL.

Hodnota skóre čitelnosti je jiné, pokud jste IT přístup programová

Při použití Microsoft Visual Basic for Applications načíst skóre čitelnosti dokumentu výsledek pravděpodobně není stejný jako zobrazeny v dialogovém okně Pravopis. Výsledky jsou konkrétně různých Pokud dokument obsahuje karty nebo odrážky.

Odkrýt formátování panel plně nepodporuje Microsoft Active Accessibility

Na hlavním panelu Zobrazit formátování plně nepodporuje Microsoft Active Accessibility. SP1 umožňuje získat podrobnosti o formátování vybraného písma pomocí čtečku obrazovky nebo ozdobný Lupa.

Hypertextový odkaz zpráv e-Mail ignoruje nastavení usnadnění barva

Při použití Word jako editor e-mailů v aplikaci Outlook hypertextové odkazy, které vytvoříte zprávy HTML ignorovat nastavení barev usnadnění dokud je zpráva odeslána. Například je-li použít bílý text na černém pozadí hypertextový odkaz zobrazen modře.

E-Mail Message Reply ignoruje nastavení usnadnění barva

Když používáte aplikaci Word jako editor e-mailů v aplikaci Outlook a odpovědět na zprávu, výchozí text barva je modrá. Změny SP1 přepsat výchozí barvu textu Outlook Pokud používáte vysoce kontrastní barevná schémata.

Odstraněný text označený jako slovo skryté způsobuje neočekávané ukončení

Word 2002 se může neočekávaně v dokumentech upravovat v aplikaci Microsoft Word 95 s povoleno sledování změn. K tomuto chování dochází, pokud je odstraněný text s odrážkami nebo číslovaného odstavce.

„ Chyba! Neznámé klíčové slovo"chybová zpráva aktualizovat pole v dokumentu francouzské Word 95

Při otevření dokumentu francouzské Word 95 v aplikaci Word 2002, některé názvy polí není správně přeložit z Francouzština Angličtina.

Slova přidaná do slovníku jsou označené jako chybně

Slova přidána do vlastního slovníku v korejské verzi aplikace Word může být označeno jako chybně napsané.

Objekty v prvku ActiveX není vystavena správně při posouvání dokumenty Word

Při posouvání aplikace Word dokument obsahující prvek ActiveX, ovládací prvek nemusí správně zobrazit. Když zavřete a znovu otevřete dokument ovládacího prvku správně zobrazeny.

Při spuštění Kontrola pravopisu na oddíl e-mailové zprávy je zakázán tlačítka Odeslat

Když používáte aplikaci Word jako editor elektronické pošty v aplikaci Outlook a spustíte kontrolu pravopisu části e-mailové zprávy a poté odmítnout spustit kontrolu pravopisu na zbytek zprávy, je zakázáno tlačítko Odeslat. Tlačítko Odeslat je standardně znovu otevírání a zavírání libovolném dialogovém okně.

Vlastnosti

ID článku: 311594 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbinfo kbofficexpsp1fix KB311594 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:311594

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com