Word 2000'de adres-mektup birleştirme belgesi birleştirmeye çalıştığınızda WINWORD.EXE içinde geçersiz sayfa hatasına alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 311741 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Adres-Mektup Birleştirme belgenizi Microsoft Word 2000'de birleştirme açmaya çalıştığınızda, aşağıdakilerden birine benzer bir hata iletisi alırsınız:
WINWORD.EXE modülünde geçersiz sayfa hatasına neden oldu WINWORD.EXE.
WINWORD.EXE - uygulama hatası: <a1>Konum</a1> 0 x ######## uygulamayı içinde bilinmeyen yazılım özel durumu (0 x ########) oluştu.

Neden

Bir tablo içinde Adres Mektup Birleştir alanlarınızın tümü ve MERGEFORMAT seçeneği tüm alanları içeren bu sorun oluşabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Office 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
276367OFF2000: en son Office 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, her adres mektup birleştir alanlarınızın MERGEFORMAT seçeneğini kaldırın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun, ilk olarak Word 2000 güncelleştirmesinde düzeltilmiştir: 25 Nisan 2002.

Daha fazla bilgi

MERGEFORMAT seçeneği yeni sonuca bir önceki sonucun biçimlendirmesini uygular. Örneğin, alan tarafından görüntülenen adı seçin
{YAZAR \ * mergeformat}
ve ardından kalın biçimlendirme uyguladıysanız, Word yazar adı değişip alan güncelleştirildiğinde kalın biçimlendirmeyi korur.

Not: ne zaman <a0>alan</a0> iletişim kutusunu kullanarak alanlar ekleme (Ekle menüsünden alan ' ı tıklatın) \*MERGEFORMAT anahtarı, varsayılan olarak eklenir. Bu seçeneği kapatmak için <a0></a0>, alan</a0> iletişim kutusunda Güncelleştirirken biçimlendirmeyi koru onay kutusunu temizleyin.

Özellikler

Makale numarası: 311741 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbmerge kberrmsg kboffice2000sp3fix kbfix kbprb KB311741 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:311741

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com