Po upgradu na systém Windows Server 2003 se název sítě clusteru neuvede do stavu online (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 311799 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Prostředky clusteru použít zprostředkovatele kryptografických služeb od poskytovatele výrobců není režimu online v clusteru se smíšenou verzí po upgradu na systém Windows Server 2003 nebo po inovaci uzlů.

Řešení

Tento problém pomocí nástroje Cluster.exe nastavte délku klíče soukromé vlastnosti zprostředkovatele kryptografických služeb a efektivní délka klíče pro zprostředkovatele kryptografických výrobců, které šifruje a dešifruje data chybného typu prostředku. Postup:
  1. Z příkazového řádku spusťte následující příkaz, kde cluster name je název clusteru, CSP a key_length a effective_key_length jsou délka klíče a účinná délka klíčů algoritmus RC2 v bitech:
    clusteru cluster nameCSP = key_length, effective_key_length: MULTISTR
    Tento příkaz nastaví úrovně šifrování (délky klíčů) pro kryptografický klíč používaný k exportu (zašifrování) a importu (dešifrování) dat prostředku (clusteru a kontrolní body kryptografických aplikací clusteru). Prostředek importovaná a exportovaná data uložena do prostředku kvora. Další informace o použití cluster.exe naleznete v dokumentaci clusteru.
  2. V závislosti na prostředek převeďte prostředek do režimu online nebo prostředku přidejte nový kontrolní bod kryptografických znovu vytvořit.
Kryptografický klíč generovány zprostředkovatele kryptografických služeb, která používá metodu šifrování RC2 bloku. Přezkoumat dokumentaci získání platné hodnoty pro následující šifrování RC2 parametry algoritmu zprostředkovatele kryptografických služeb:
key_length
effective_key_length
Také zkontrolujte dokumentaci zprostředkovatele kryptografických služeb pro informace o přidání kontrolního bodu kryptografických.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace


Chcete-li zobrazit soukromé vlastnosti clusteru, použijte / priv parametr bez jakýchkoli možností. Například zobrazit soukromé vlastnosti pro OpsClust cluster, zadejte na příkazovém řádku následující příkaz:
cluster opsclust/priv
Soukromá vlastnost můžete použít, pokud máte prostředku jiného výrobce nebo program, který používá zprostředkovatele kryptografických výrobců dodávaného společností Microsoft.

Poznámka: Informace o odstraňování tohoto problému naleznete v části "A výrobců zdrojů selže k pocházet online v kombinace verze clusteru nebo při inovace clusteru" v tématu "Problémy pro selhání skupiny a prostředku" v souboru nápovědy.

Pokud máte zabezpečení pochybnosti o kontrolu kryptografického data, která je zapsán do prostředku kvora při importu dat prostředku do uzlu clusteru před převést prostředek do režimu online, můžete změnit úrovně šifrování pro kryptografických zprostředkovatelů (zadaných vývojáři výrobců nebo společností Microsoft), které používá Clusterová služba soukromé vlastnosti.

Vlastnosti

ID článku: 311799 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 9.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, 64-Bit Datacenter Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug KB311799 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:311799

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com