Windows Server 2003'e yükselttikten sonra küme ağ adı çevrimiçi olmuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 311799 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Server 2003 veya düğümler yükseltildikten sonra'e yükselttikten sonra küme kaynakları, bir üçüncü taraf sağlayıcısından bir şifreleme sağlayıcısı'nı kullanan bir karma sürümlü kümede çevrimiçi hale gelmiyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, şifreleme hizmeti sağlayıcısı özel özellik anahtar uzunluğu ve etkin anahtar uzunluğu şifreleyen ve başarısızlık için verilerin şifresini çözer üçüncü taraf şifreleme sağlayıcısı için cluster.exe yardımcı programını kullanın... kaynak türü. Bunu yapmak için:
  1. Bir komut isteminden cluster name küme adıdır, aşağıdaki komutu çalıştırın, CSP şifreleme sağlayıcısının adıdır, ve key_length ve effective_key_length anahtar uzunluğu ve etkin anahtar uzunlukları bit cinsinden RC2 algoritmasını için:
    cluster nameCSP küme key_length, effective_key_length =: MULTISTR
    Bu komut vermek için kullanılan bir şifreleme anahtarının şifreleme düzeylerini (anahtar uzunluklarını) ayarlar (şifreleme) ve (şifresini çözme) kaynak verileri (küme ve küme uygulaması şifreleme denetim noktaları) alın. Alınan ve verilen kaynak verileri için çekirdek kaydedilir. Cluster.exe kullanma hakkında daha fazla bilgi için küme Yardım belgelerine bakın.
  2. Bağlı olarak kaynak kaynağı çevrimiçi duruma getirmek veya kaynak, yeni şifreleme denetim noktası eklemek için yeniden oluşturun.
Şifreleme anahtarı, RC2 blok şifreleme yöntemini kullanan bir şifreleme sağlayıcısı tarafından oluşturulur. Geçerli değerler aşağıdaki RC2 şifreleme algoritması parametrelerinin elde etmek, şifreleme sağlayıcınızın belgelerini gözden geçirin:
key_length
effective_key_length
Ayrıca, şifreleme denetim noktası ekleme hakkında bilgi için şifreleme sağlayıcısı belgelerine bakın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi


Bir kümenin özel özelliklerini görüntülemek için <a0></a0>, / priv parametresini seçenekleri olmadan. Örneğin, OpsClust kümesinin özel özelliklerini görmek için <a0></a0>, komut isteminde aşağıdaki komutu yazın:
Küme cluster opsclust/priv
Bir üçüncü taraf kaynağı veya Microsoft tarafından sağlanmayan bir üçüncü taraf şifreleme sağlayıcısı kullanan bir program varsa, özel özelliğini kullanabilirsiniz.

Not Bu sorunu giderme hakkında daha fazla bilgi için "A diğer kaynak başarısız için geliyor çevrimiçi olarak bir karma sürüm küme veya ancak yükseltme bir küme" bölümünde Yardım dosyası'nda "Grup ve kaynak hatası sorunları" konusuna bakın.

Kaynağı çevrimiçi duruma getirmek için önce kaynak verilerini bir küme düğümüne alırken için çekirdek yazılan şifreleme denetim noktası verileri hakkında güvenlik endişeleriniz varsa, Küme hizmeti tarafından kullanılan (yani, üçüncü taraf geliştiriciler tarafından ya da Microsoft tarafından sağlanan) şifreleme sağlayıcılar için şifreleme düzeylerini değiştirmek için bu özel özelliğini kullanabilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 311799 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 9.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Server 2003, 64-Bit Datacenter Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug KB311799 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:311799

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com