Počítač může přestat reagovat, pokud v úsporném režimu dojde k neočekávanému odebrání zařízení úložiště PC Card (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 311822 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Úložiště zařízení karty PC odebrat, je počítač v úsporném režimu nebo režimu spánku, okno Tento počítač může být zobrazen v okně černé nebo bílé a může počítač přestat reagovat (zablokuje se) při jeho návratu. K tomuto problému může dojít s zařízení úložiště PC Card například CompactFlash, karta Flash ATA a Memory Stick zařízení.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud tento počítač nebo jiné Průzkumník založeny nástroje, na které odkazuje zařízení úložiště je spuštěna při počítače zadá úsporného režimu nebo režimu spánku a počítač je nakonfigurován vrátit přímo na plochu, která ji obnoví. Počítač přestane reagovat, protože proces ověření disku Průzkumník je aktivována před Windows může dokončit proces odebrání překvapení.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Version   Size  File name
  --------------------------------------------------
  04-Jan-2002 14:13 5.1.2600.26 86,912 Atapi.sys
				

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, zapněte možnost heslo při přechodu z úsporného režimu se dotázat v ovládacím panelu Možnosti napájení. Pokud tuto možnost zapnout, počítač se i v případě, že je spuštěn tento počítač nebo Průzkumník vrátí heslo obrazovku namísto na plochu. Tuto možnost konfigurace:
 1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Ovládací panely.
 2. Klepněte na položku Výkon a údržba a potom na položku Možnosti napájení.
 3. Klepněte na kartu Upřesnit.
 4. Klepnutím zaškrtněte políčko dotázat na heslo při přechodu z úsporného režimu a potom klepněte na tlačítko OK.
Pokud pomocí hesla přihlášení k systému Windows, počítač vrátí obrazovky vyzve vyberte uživatelský účet, který je používán.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 311822 - Poslední aktualizace: 21. května 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix KB311822 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:311822

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com