Mstsc.exe nelze použít s přepínačem/Console se připojit k relaci konzoly v počítači se systémem Windows 2000 Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 311926 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí dne 13. července 2010. Na Centrum ukončení odborné pomoci řešení v systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady poskytování technické podpory společnosti Microsoft.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Chybně uvádí téma Mstsc Nápověda a odborná pomoc, které můžete použít / Console přepínač připojit k relaci konzoly (relace 0) zadaný počítač se systémem Microsoft Windows 2000 Server.

Poznámka: Mstsc.exe je nástroj připojení ke vzdálené ploše, který byl klient služby Terminal Services ve starších verzích systému Windows.

Další informace

Nelze použít / Console přepínač připojit k relaci konzoly počítače se systémem Microsoft Windows 2000 Server. Můžete však použít / Console přepínač připojit k relaci konzoly počítače se systémem Microsoft Windows Server 2003.

Vlastnosti

ID článku: 311926 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbenv kbprb kbtermserv kbmt KB311926 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:311926

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com