Nemožno použiť Mstsc.exe s/console switch pripojiť k relácii konzoly na počítač so systémom Windows 2000 Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 311926 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Mstsc pomoc a technická podpora tému nesprávne uvádza, že môžete použiť / Console prepínač na pripojenie k relácii konzoly (relácia 0) špecifikované Microsoft Windows 2000 Server-založené počítača.

Poznámka: Mstsc.exe je nástroj pripojenie vzdialenej pracovnej plochy, ktorý bol klient terminálových služieb v predchádzajúcich verziách systému Windows.

DALSIE INFORMACIE

Nemôžete použiť / Console prepínač na pripojenie k relácii konzoly počítača so systémom Microsoft Windows 2000 Server. Avšak, môžete použiť / Console prepínač na pripojenie k relácii konzoly počítača so systémom Microsoft Windows Server 2003.

Vlastnosti

ID článku: 311926 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
Kľúčové slová: 
kbenv kbprb kbtermserv kbmt KB311926 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:311926

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com