Windows 2000 Server tabanlı bir bilgisayarda bir konsol oturumuna bağlanmak için /CONSOLE anahtarıyla Mstsc.exe kullanamazsınız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 311926 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Duyuru
Bu makalede, Windows 2000 için geçerlidir. 13 Temmuz 2010 üzerinde Windows 2000 Destek sonlandırıyor.Windows 2000 End-of-Support Solution Center, Windows 2000'den geçiş stratejisini planlama bir başlangıç noktasıdır. Daha fazla bilgi için Microsoft Support Lifecycle Policy "konusuna bakın.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Mstsc Yardım ve Destek konu, hatalı / console anahtarı belirtilen bir Microsoft Windows 2000 Server tabanlı bilgisayarın konsol oturumuna (0 oturumu) bağlanmak için kullanabileceğiniz belirtir.

Not Windows'un önceki sürümlerinde Terminal Hizmetleri istemci, Uzak Masaüstü Bağlantısı aracını Mstsc.exe var.

Daha fazla bilgi

Microsoft Windows 2000 Server çalıştıran bir bilgisayarın konsol oturumuna bağlanmak için / console anahtarı'nı kullanamazsınız. Ancak, / console anahtarı, Microsoft Windows Server 2003 çalıştıran bir bilgisayarın konsol oturumuna bağlanmak için kullanabilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 311926 - Last Review: 11 Ekim 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbprb kbtermserv KB311926 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:311926

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com