32Bitové zdroje nelze použít u 64bitových serverového clusteru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312090 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci nebo převést do stavu online prostředek 32-bit 64-bit serverového clusteru může dojít k neočekávaným výsledkům. Konkrétně zdroje nesmí přijít online, nebo může neustále pokusí převzetí služeb při selhání jiným uzlem.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože je 32bitových knihoven DLL nelze načíst přímo 64bitové procesy. (Proces 64bitové) programu Sledování prostředků proto nelze načíst přímo 32bitové clusteru zdrojovou knihovnou DLL. Obvykle jsou knihovny DLL prostředků clusteru přímo naloženo v prostoru procesu Sledování prostředků a v takovém případě může načíst pouze 64bitová verze knihoven DLL v rámci programu Sledování prostředků 64bitové procesu.

Řešení

Obraťte se na dodavatele, vytvořenou pomocí programu nebo clusteru prostředek aktualizovanou verzi 64-bit. Microsoft Exchange 5.5, Microsoft Exchange 2000, Microsoft SQL 7.0 a Microsoft SQL 2000 používají prostředky clusteru 32 bitů a nejsou podporovány v clusterech serverů 64-bit.

Další informace

Chcete-li zjistit, zda je prostředek clusteru 32bitová nebo 64bitová verze, pomocí nástroje VFI, která je součástí systému Windows Server 2003 Resource Kit.
Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
875423Podpora 32bitových programů v clusterech serverů 64-bit je součástí systému Windows Server 2003 Service Pack 1 a x 64 verze systému Windows Server 2003

Vlastnosti

ID článku: 312090 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 8.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, 64-Bit Datacenter Edition
  • Microsoft Windows Advanced Server, Limited Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbprb KB312090 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312090

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com