32-Bit kaynakları, 64 bit sunucu kümesinde kullanamazsınız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 312090 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yüklemeniz veya 64-bit bir sunucu kümesinde bir 32-bit kaynak çevrimiçi çalıştığınızda beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle kaynağın çevrimiçi olamıyor değil veya başka bir düğüme yerine çalışma için sürekli olarak çalışabilir.

Neden

Bu davranış, 64 bitlik işlemler, doğrudan 32 bit DLL yüklenemiyor oluşur. Bu nedenle kaynak izleme (64 bit işlem) doğrudan bir 32-bit küme kaynağı DLL DOSYASı yüklenemiyor. Genellikle kaynak izleme işlem alanında küme kaynağı DLL doğrudan yüklenir ve yalnızca 64-bit DLL 64-bit kaynak izleme altında yüklenebilecek yani işlemi.

Çözüm

Program veya küme kaynağının güncelleştirilmiş bir 64-bit sürümünü oluşturulan satıcısına başvurun. Microsoft Exchange 5.5, Microsoft Exchange 2000, Microsoft SQL 7.0 ve Microsoft SQL 2000 32 bitlik küme kaynaklarını kullanan ve 64 bit sunucu kümelerinde desteklenir.

Daha fazla bilgi

32-Bit veya 64-bit bir küme kaynağı olup olmadığını belirlemek için <a0></a0>, Windows Server 2003 Resource Kit'te bulunan VFI yardımcı programını kullanın.
Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
87542332-Bit programların 64 bit sunucu kümeleri için destek x ve Windows Server 2003 Service Pack 1'de Windows Server 2003'ün 64 tabanlı sürümleri

Özellikler

Makale numarası: 312090 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 8.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, 64-Bit Datacenter Edition
  • Microsoft Windows Advanced Server, Limited Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbprb KB312090 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:312090

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com