Chyba ochrany systému Windows v NDIS s PROCESORU, který je rychlejší než 2.1 GHz

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312108 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud instalujete systém Windows 95 nebo Windows 98 do počítače s PROCESOREM, spuštěné v 2.2 gigahertz (GHz) nebo rychlejší, se může zobrazit následující chybová zpráva:
Při inicializaci zařízení NDIS: Chyba ochrany systému Windows

Příčina

Kód kalibrační časování v ovladači Network Driver Interface Specification (NDIS) způsobující dělení nulou, pokud procesor spuštěn na 2,2 GHz nebo rychlejší. Tento problém se nevyskytuje s procesory spouštěných v 2.1 GHz nebo pomalejší.

Řešení

Společnost Microsoft má ani neplánuje, že aktualizace systému Windows 95 a Windows 98 jsou umístěny v "nepodporované" fáze životního cyklu produktu k dispozici pro tento problém. Další informace o časově omezené produktu jsou k dispozici na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windows/lifecycle/default.mspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 312108 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2007 - Revize: 1.8
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
  • Microsoft Windows 95
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kberrmsg kbfix kbprb kbqfe kbsetup KB312108 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312108

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com