Windows Chyba ochrany v NDIS s CPU, ktoré je rýchlejšie ako 2.1 GHz

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 312108 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď inštalujete systém Windows 95 alebo Windows 98 na počítači, ktorý má CPU, ktorý sa spúšťa v 2.2 gigahertzov (GHz) alebo rýchlejšie, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
Počas inicializácie zariadenie NDIS: Chyba ochrany systému Windows

PRICINA

Načasovanie kalibrácie kód v siete NDIS Driver Interface Specification () ovládač spôsobuje delenie nulou, ak CPU beží na 2.2 GHz alebo rýchlejší. Tento problém sa nevyskytuje s CPU, spustené na 2.1 GHz alebo pomalšie.

RIESENIE

Microsoft neplánuje vykonať aktualizáciu k dispozícii pre tento problém, pretože systém Windows 95 a Windows 98 sú "podporovaný" fázy životného cyklu výrobku. Ďalšie informácie o životných cykloch produktu je k dispozícii na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft:
http://www.Microsoft.com/Windows/Lifecycle/default.mspx

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 312108 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 95
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kberrmsg kbfix kbprb kbsetup kbmt KB312108 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:312108

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com