Účet vlastníka zobrazí jako "účet neznámý" v profilech v systému Windows XP Home Edition počítačů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312131 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Účet vlastníka nelze odebrat správně při spuštění instalačního programu v počítačích se systémem Windows XP Home Edition. Účet vlastníka zobrazí jako "Neznámý účet" při zobrazení profilů v počítači. Vlastník složky také není odebrán, protože profil není odebrán. Všimněte si, že jiné problémy dojít, pokud účet vlastníka je použit nebo vytvořené během zbývající část instalačního programu nebo z pole zkušenosti (OOBE).

Příčina

Tomuto problému dochází, protože kód OOBE nedojde k odstranění účtu vlastníka během instalace.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows XP. Další informace, klepněte na následující číslo článku v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Windows XP Service Pack

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time Version   Size   File name   
  ------------------------------------------------------
  12-Dec-2001 18:54 5.1.2600.22 532,992 Msobmain.dll
  19-Oct-2001 10:20        169,576 Msobshel.htm
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Windows XP Service Pack 1.

Další informace

Při spuštění programu Sysprep procesu nástroje Sysprep vytvoří nový web pro existující uživatelský účet. Není to problém; však program může použít existující identifikátory zabezpečení (SID) jako klíč k šifrování a dešifrování dat (jako je například služba Chráněné úložiště). Po během programu Sysprep změní číslo SID, nejsou správná čísla SID.

Tento problém se v počítačích se systémem Microsoft Windows XP Professional nedochází, protože je účet správce používán během instalace. Tento problém také nedochází v počítačích se systémem Windows XP Home Edition Pokud nepoužíváte jako výchozí uživatelské jméno vlastníka. OOBE odstraní účet vlastníka před dokončením postup po instalaci opravy z tohoto článku.

POZNÁMKA:: Před odstraněním existující data ve složce vlastníka od vlastníka a správce zkopírován do složky výchozího uživatele.

Vlastnosti

ID článku: 312131 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbHotfixServer kbqfe kbbug kbenv kbfix kbsetup kbwinxpsp1fix kbmt KB312131 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312131

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com