Majiteľa konta sa zobrazí ako „úvahy neznáme "v profiloch na Windows XP Home Edition počítačoch

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 312131 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Majiteľa konta nemôžu byť odvezené správne pri spustení inštalácie na počítačoch so systémom Windows XP Home Edition. Majiteľa konta sa zobrazí ako „úvahy neznámy"pri zobrazení profily v počítači. Vlastníkom priečinka je tiež neodstránia, pretože profil nie je odstránená. Všimnite si, že iné problémy vyskytnúť, ak vlastník účtu je používané alebo vytvorené počas zvyšku Inštalátor alebo zo skúsenosti Box (OOBE).

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože OOBE kód neodstráni majiteľa konta počas inštalácie.

RIESENIE

Chcete vyriešiť tento problém, zaobstarajte najnovší balík service pack pre systém Windows XP. Ďalšie informácie, kliknite na nasledovné číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
322389 Ako získať najnovší balík Windows XP Service Pack

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém. Táto rýchla oprava obdržať dodatočné testy. Preto, ak ste nie sú vážne ovplyvnené týmto problémom, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak sa táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, možno budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporné náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázkach a problémoch, ktoré nespĺňajú kritériá pre tento špecifický rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, na webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka „Prevzatie dostupnej rýchlej opravy"formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak váš jazyk nie je zobrazený, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto opravy by mala mať nasledovné atribúty alebo neskôr:
  Date     Time Version   Size   File name   
  ------------------------------------------------------
  12-Dec-2001 18:54 5.1.2600.22 532,992 Msobmain.dll
  19-Oct-2001 10:20        169,576 Msobshel.htm
				

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené na začiatku tohto článku. Tento problém bol opravený v systéme Windows XP Service Pack 1.

DALSIE INFORMACIE

Keď spustíte program Sysprep, Sysprep proces vytvorí novú lokalitu pre existujúce používateľské konto. To nie je problém; Avšak program môžu používať existujúce identifikátory zabezpečenia (SID) ako kľúč na šifrovanie a dešifrovanie údajov (napríklad služby chránené skladovanie). Po identifikátora SID zmení počas Sysprep, SID nie sú správne.

Tento problém sa nevyskytuje v počítačoch so systémom Microsoft Windows XP Professional, pretože konto správcu sa používa počas inštalácie. Tento problém tiež sa nevyskytuje v počítačoch so systémom Windows XP Home Edition Ak nepoužívate meno majiteľa ako predvolený používateľ. OOBE odstráni vlastník účtu pred dokončením postupu po nainštalovaní opravy z tohto článku.

POZNÁMKA: Existujúce údaje v priečinku vlastníka z majiteľ a správca sa skopíruje do priečinku Default User pred sa vypúšťa.

Vlastnosti

ID článku: 312131 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbsetup kbwinxpsp1fix kbmt KB312131 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:312131

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com