Ako sprístupniť lokálnu tlačiareň po?as pripojenia vzdialenej pracovnej plochy v systéme Windows XP Professional

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 312135 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Štandardne sa pri pokuse o tlač z programu, ktorý je spustený na počítači, ktorý ste pripojení k s pripojením vzdialenej pracovnej plochy môžete získať prístup k tlačiarňam, ktoré sú k dispozícii na vzdialený počítač systémom Windows XP Professional. Chcete vytvoriť lokálnu tlačiareň (napríklad tlačiareň, ktorá je na klientskom počítači) k dispozícii pre tlač. Tento článok popisuje sprístupniť lokálnu tlačiareň na tlač kým môžete použiť funkciu Vzdialená pracovná plocha.

Požiadavky

  • Microsoft Windows XP Professional

Ako vytvoriť miestnu tlačiareň k dispozícii v relácii vzdialenej pracovnej plochy


Funkciu Vzdialená pracovná plocha je založený na technológiu terminálových služieb. Ak používate vzdialenú pracovnú plochu, programy možno spustiť z ktoréhokoľvek iného klienta, ktorý je spustený systém Windows XP Professional na vzdialenom počítači. Po kliknutí na toto tlačidlo môžete získať prístup do počítača so systémom Windows XP Professional z takmer žiadne vzdialené pripojenia, ktorá poskytuje bezpečný prístup k programom, súborom a sieťovým prostriedkom.

Keď použijete vzdialenej pracovnej plochy z počítača so systémom Windows XP klient, mnohé klienta zdrojov, ako sú napríklad súbory a tlačiarne, sú k dispozícii v pripojenia vzdialenej pracovnej plochy. Môžete smerovať tlač pracovných miest zo vzdialenej pracovnej plochy so systémom Windows XP na tlačiarni, ktorá je pripojená k lokálneho počítača. Keď sa prihlásite klienta na vzdialený počítač, lokálna tlačiareň je zistená a na vzdialenom počítači je nainštalovaný ovládač príslušnej tlačiarne.

Sprístupniť lokálnu tlačiareň v relácii vzdialenej pracovnej plochy:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na Všetky programy, ukážte na Príslušenstvo, ukážte na Komunikácie, a potom kliknite na tlačidlo Pripojenie vzdialenej pracovnej plochy.
  2. Kliknite na tlačidlo Možnosti v Pripojenie vzdialenej pracovnej plochy dialógové okno.
  3. Kliknite na tlačidlo Miestne zdroje kartu.
  4. Kliknite na tlačidlo Tlačiarne v Lokálne zariadenia rámček.
  5. Kliknite na tlačidlo Pripojte.
Po vytvorení pripojenie vzdialenej a prihlásiť sa na vzdialený počítač, lokálna tlačiareň, ktorá je pripojená k klient stáva predvolená tlačiareň pre všetky programy, ktoré sú spustené na vzdialenej pracovnej plochy. Ak klient má viac ako jednu tlačiareň pripojená k nej, predvolenej tlačiarne počítača bude predvolenou tlačiarňou na vzdialenej ploche; Avšak všetky lokálne tlačiarne sú k dispozícii.

Všimnite si, že po kliknutí na položku Pripojte, nastavenia, ktoré zadáte v Pripojenie vzdialenej pracovnej plochy dialógové okno sa používajú ako predvolené nastavenie pre všetky nové pripojenia. Na Všeobecné kartu v Pripojenie vzdialenej pracovnej plochy dialógové okno, môžete uložiť súbor nastavení súbor vzdialenej pracovnej plochy. Keď urobíte, môžete vytvoriť rôzne skupiny nastavenia pripojenia k rôznych vzdialených počítačov.
Vlastnosti

ID článku: 312135 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbhowtomaster kbprint kbmt KB312135 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:312135

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com