Ako odstrániť položky z okna vzdialenej pracovnej plochy pripojenie počítača

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 312169 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje, ako odstrániť položky z pripojenie vzdialenej pracovnej plochy Počítač rámček.

DALSIE INFORMACIE

Dôležité Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu nastať vážne problémy Ak databázu registry upravíte nesprávne. Preto dbajte, aby ste postupujte opatrne. Pridané ochrany, zálohovať register pred úpravou je. Potom môžete obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registry nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy registry v systéme Windows

Keď použijete nástroj pripojenie vzdialenej pracovnej plochy na vytvorenie pripojenia na iný počítač, názov počítača, ku ktorému ste pripojený pridá sa do pripojenie vzdialenej pracovnej plochy Počítač rámček. To uľahčuje vám rýchlo vybrať ten istý počítač neskôr. Avšak, nástroj pripojenie vzdialenej pracovnej plochy neposkytuje spôsob, ako vymazať zoznam počítačov alebo odstrániť jednu alebo viacero položiek z Počítač rámček.

Odstránenie položky v Windows Remote Desktop Connection Client

Aby nás odstrániť všetky položky pre vás klienta pripojenia vzdialenej pracovnej plochy systému Windows, prejdite na ”Fix pre mňa"časť. Ak chcete opraviť tento problém sami, prejdite na ”Dovoľte mi spravit sám"časť.

Fix pre mňaTento problém automaticky, kliknite na tlačidlo Opraviť tlačidlo alebo prepojenie. VPrevzatie súboru dialógové okno, kliknite na tlačidlo Spustiť,a potom postupujte podľa krokov v opraviť ho sprievodca.


Tento problém
Microsoft Fix it 50690


Poznámky
  • To spravit riešenie vám pomôže odstrániť všetky položky v klienta pripojenia vzdialenej pracovnej plochy systému Windows.
  • Tento sprievodca môže byť len v anglickom jazyku. Avšak automatickej opravy funguje aj pre iných jazykových verziách systému Windows.
  • Ak nie ste v počítači, ktorý má problém, uložte opraviť to riešenie flash disk alebo disk CD a spustite ho v počítači, ktorý má problém.

Potom prejdite na ”Urobil to problém?"časť.Dovoľte mi spravit sám

Ak chcete odstrániť položky z pripojenie vzdialenej pracovnej plochy Počítač pole v klienta pripojenia vzdialenej pracovnej plochy systému Windows, spustite Editor databázy Registry a kliknite na nasledovný kľúč databázy registry:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Terminal Server Client\Default
Položky sa zobrazia ako MRUčíslo, a sú zobrazené v pravej table. Ak chcete odstrániť položku, kliknite naň pravým a potom kliknite na Odstrániť.

Odstránenie položky v Mac Remote Desktop Connection Client

Ak chcete odstrániť položky z pripojenie vzdialenej pracovnej plochy Počítač pole v klienta pripojenia vzdialenej plochy Mac, odstrániť používateľov: Username:Library:Preferences:Microsoft:RDC klienta: Nedávne servery súbor.

Poznámky

Zoznam všetkých určenia pripojenia (vrátane predchádzajúceho pripojenia) sú uložené v MRUčíslo hodnotu v nasledovnom kľúči databázy registry:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Terminal Server Client\Default
Každé nové pripojenie je vzhľadom na hodnotu MRU0, a iné hodnoty sú potom postupne presťahoval v počte. MRU hodnoty môžu obsahovať plne kvalifikovaní názvu domény alebo adresy IP počítača, na ktorý ste pripojení. Napríklad:
MRU0 REG_SZ 192.168.16.60
MRU1 REG_SZ computer.domain.com

Urobil to problém?

  • Skontrolujte, či sa daný problém nevyrieši. Ak sa problém nevyrieši, ste skončili s týmto oddielom. Ak problém nie je pevná, môžete obráťte sa na podporu.
  • By sme uvítali vašu spätnú väzbu. Poskytujú spätnú väzbu alebo akékoľvek problémy s toto riešenie, prosím zanechať komentár k "Fix pre mňa"blog alebo nám pošlite e-mailu.

Vlastnosti

ID článku: 312169 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows Remote Desktop Connection for Macintosh
Kľúčové slová: 
kbhowto kbui kbfixme kbmsifixme kbmt KB312169 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:312169

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com