Pokud jsou vybrané při přepnutí zobrazení v "Seznam příjemců podle" seznam v aplikaci Word pro Mac, všechny kategorie a kontakty

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312204 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Vyberte kontaktní záznamy nebo kategorie v dialogovém okně Možnosti dotazu data sloučit Manager a potom vyberte zobrazení Dokončeno záznam nebo zobrazení Kategorie v seznamu příjemců seznam podle, jsou vaše výběry obnovit výchozí nastavení všechny kontaktní záznamy a proto všechny kategorie jsou vybrány také.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 312204 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2004 for Mac
  • Microsoft Word X pro počítače Macintosh
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbpending KB312204 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312204

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com