Chyba: Zablokování v s více podprocesy procesu, pokud použijete příkazy Declare pro API v jazyka ActiveX DLL soubory nebo soubory OCX

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312218 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud s více podprocesy procesu hostitelem součásti ActiveX jazyka v procesu (soubory DLL nebo OCX), s více podprocesy procesu může dojít k zablokování nebo může přestat reagovat (zablokuje se).

Příklady s více podprocesy procesy:
  • Microsoft COM + (Dllhost.exe)
  • Microsoft IIS (Inetinfo.exe)
  • Server MTS (Mtx.exe)

Příčina

Existuje mnoho příčin zablokování procesu. Jednou z možných příčin je použití součásti Visual Basic 6.0 ActiveX s příkazy Declare rozhraní pro programování aplikací (API).

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit odebrat příkazy Declare ActiveX DLL nebo OCX projektů a deklarovat těchto API namísto použití knihovny typů.Další informace o vytvoření a použití knihovny typů klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
189133Jak zpřístupnit C DLL více VB s knihovny typů

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 312218 - Poslední aktualizace: 8. června 2004 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual Basic Enterprise Edition for Windows 6.0
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbnofix KB312218 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312218

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com