Postupy: Zašifrovat soubory offline k zabezpečenému dat v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312221 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje šifrování souborů offline zabezpečit data v systému Windows XP.

Jakoukoli sdílenou složku dostupnou v síti nebo webovou stránku lze označit, aby byla k dispozici offline. Obsah těchto sdílených složek nebo stránek jsou zkopírovány do složky na pevném disku v místním počítači. Přidané zabezpečení můžete určit šifrovat soubory offline jsou uloženy místně.

Zašifrovat soubory offline databáze

Soubory offline jsou uloženy v místním počítači databáze offline souborů, který je známý jako mezipaměť na straně klienta. V systému Windows XP Professional můžete určit, že mezipaměť na straně klienta je šifrovaná na ochranu proti odcizení offline soubory. Při šifrování souborů offline je povoleno nebo zakázáno, je ovlivněna celou databázi; pouze některé soubory offline nelze šifrovat.

K šifrování souborů offline databáze v místním počítači:
 1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Ovládací panely.
 2. Pokud ovládací panely v klasickém zobrazení, poklepejte na panel Možnosti složky. Ovládacím je v zobrazení kategorií, klepněte na odkaz Vzhled a motivy a klepněte na příkaz Možnosti složky.
 3. Klepněte na kartu Soubory Offline.
 4. Pokud již nejsou povoleny soubory offline, klepněte na možnost Povolit soubory offline.

  Poznámka: Pokud jsou pomocí funkce Rychlé přepínání uživatelů v systému Windows XP není možné použít soubory offline a bude k dispozici žádné možnosti na kartě Soubory Offline. Zakázat rychlé přepínání uživatelů, použít nástroj uživatelské účty v Ovládacích panelech.Další informace o uživateli rychlé přepínání v systému Windows XP klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  279765Postupy: Použití rychlé přepínání Feature uživatelů
 5. Klepněte na možnost zabezpečit data v souborech offline šifrováním.
 6. Klepněte na tlačítko OK.
Windows XP bude nyní automaticky šifrovat soubory offline jako jsou uloženy v místní databázi soubory offline.

Upozornění: Některé programy, například Microsoft Word vytvořit dočasné kopie otevřené soubory v jiných složkách, jako například složky TEMP. Z tohoto důvodu můžete šifrovat složky, které jsou používány programy.
Vlastnosti

ID článku: 312221 - Poslední aktualizace: 16. srpna 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhowto kbhowtomaster KB312221 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312221

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com