NASıL YAPıLıR: Exchange 2000 Server'da Routing ve Administrative Groups görüntülemek için Sistem Yöneticisi'ni yapılandırma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 312411 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bir yönetimsel grup izinleri kümesini paylaşan nesnelerin Exchange topluluğudur. Bir yönlendirme grubu, böylece sık karşılaşılan yönlendirme işlemleri gerçekleştirebilecekleri sunucuları araya için kullanışlı bir yoldur. Bir ormanın ilk sunucuyu yüklerken, bir yönetici grubunun ve bir rota grubu otomatik olarak oluşturur. Ancak, sonraki Exchange 2000 sunucuları'nı yüklediğinizde, bir yönetici ve sunucu eklemek bir yönlendirme grubu belirtmeniz gerekir.


Gereksinimler

  • Exchange 2000 Server çalıştıran sunucuya yönetici olarak oturum açın.

Yönlendirme ve yönetim gruplarını görüntülemek için Sistem Yöneticisi'ni yapılandırın.


  1. Sistem Yöneticisi, Microsoft Exchange program grubundan başlatın.
  2. En üst düzey düğümünü sağ tıklatın ve kısayol menüsünden Özellikler ' i tıklatın.
  3. Özellikler iletişim kutusunu Görüntüle yönlendirme grupları ve Display Administrative Groups onay kutularını seçin ve Tamam ' ı tıklatın.
  4. Sistem Yöneticisi'ni yeniden başlatmanız gerekir, bildiren bir ileti kutusu Tamam ' ı tıklatın ve sonra Sistem Yöneticisi'ni yeniden başlatın.
  5. Konsol ağacında Administrative Groups adlı bir kapsayıcı olmalıdır. Düğümleri genişletin.
  6. Birinci Yönlendirme grubu nesnesi içindeki Üyeler kapsayıcısını tıklatın. Sunucu Yöneticisi olan sunucuyu ilk yönlendirme grubu.Özellikler

Makale numarası: 312411 - Last Review: 28 Ekim 2006 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbhowtomaster KB312411 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:312411

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com