Po klepnutí na tlačítko Storno při výběru úložiště zpráv v aplikaci Outlook Express dojde k narušení přístupu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312590 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při prvním spuštění aplikace Outlook Express, můžete být vyzváni k výběru umístění úložiště zpráv. Pokud klepnete na tlačítko Storno, může dojít k narušení přístupu v aplikaci Outlook Express. Tomuto problému může dojít, pokud existují následující podmínky:
 • Spuštění aplikace Outlook Express první.
 • Jste přihlášeni pomocí účtu, který byl vytvořen pomocí editoru IME.
 • Váš účet byl vytvořen v jazyce zprava doleva, například arabština nebo thajština.
 • Používáte anglické jazykové verzi systému Windows XP.

Příčina

Aplikace Outlook Express nepodporuje obousměrné znaky. Spuštění aplikace Outlook Express první, pokusí se vytvořit úložiště zpráv v umístění, která je založena na účet, který je používán. Pokud složku pro váš účet je vytvořen s obousměrné znaky, Outlook Express nelze nastavit umístění úložiště zpráv a vyzve vás k vyskladnění jiné umístění úložiště zpráv. Tlačítko OK není k dispozici, dokud zvolte-obousměrných složku pro úložiště zpráv; je k dispozici pouze tlačítko Storno.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Internet Explorer 6. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
328548Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro aplikaci Internet Explorer 6
Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Version     Size    File name
  ---------------------------------------------------------
  19-Nov-2001 17:37 5.50.4910.1000 2,748,688 Mshtml.dll
				

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, zvolte složku obousměrných pro úložiště zpráv po zobrazení výzvy zvolte úložiště zpráv.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Internet Explorer 6 Service Pack 1.

Další informace

Poznámka: opravy hotfix popsané v tomto článku zabraňuje pouze z dochází k narušení přístupu. Tato oprava hotfix nepřidá podporu obousměrné znaky.

Vlastnosti

ID článku: 312590 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.8
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook Express 6.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbwinxpsp1fix kbie600sp1fix KB312590 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312590

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com