Microsoft Exchange 2000 Server instalace nevytvoří Not Work Pokud dotaz LDAP Times mimo při Query vyhledá MAPI TLH

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312813 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Instalaci serveru Microsoft Exchange 2000 nemusí fungovat, pokud dotazy Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) časového limitu při hledáte dotazů na nejvyšší úrovni hierarchie Messaging Application Programming Interface (MAPI) (TLH).

Příčina

Tento problém může dojít, pokud Exchange 2000 provede un-optimized hledání pro strom veřejné složky v ScMAPITLHExists a nesprávně zpracovává případ žádné výsledky.
Chcete-li tento problém vyřešit, získat následující aktualizaci z následujícího webu společnosti Microsoft: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=0D835016-428E-419C-9BE9-3DB6A5F7D097

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Součásti: Systémový hlídač

Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Exsetdata.dll6.0.4417.07

Řešení

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Další informace

Po instalaci této opravy instalace v nasazeních ve velkých organizacích již zastaví práci v ScMAPITLHExists s 0x80005000 "Neplatná cesta ADSI".

Vlastnosti

ID článku: 312813 - Poslední aktualizace: 4. února 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp2fix kbexchange2000sp2fix kbfix KB312813 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312813

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com