Nelze nastavit pevnou koncový bod aplikace COM +

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312960 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V Component Object Model DCOM (Distributed), použijete k naslouchání na klienta vzdáleného volání procedur dlouhodobého koncový bod (statický port). Tato funkce však není k dispozici pro aplikace Microsoft COM +. Funkce se obvykle používá omezit porty jsou otevřeny přes bránu firewall.

Můžete volat funkci RpcServerUseProtseqEp opravě portu Transmission Control Protocol (TCP), na kterém naslouchá aplikace COM + pro COM objekt vzdálené Procedure Call (ORPC). Nelze však zadat konkrétní port aplikace použijte ručně.

Řešení

Microsoft Windows 2000

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000
Řešení tohoto problému je také součástí Microsoft COM + Hotfix Rollup 18.1. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
313582Dostupnost Windows 2000 Post-Service Pack 2 COM + hotfix kumulativní balíček 18.1

Microsoft Windows XP

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte Microsoft Windows XP COM + Hotfix Rollup Package 9.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
895200Dostupnost Windows XP COM + Hotfix Rollup Package 9
Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.Po instalaci příslušné kumulativní opravy hotfix COM + přidejte položku registru požadované takto:
 1. Aplikace COM + ID aplikace získat z katalogu COM +. Vyhledejte ID aplikace odkazovat v COM + Explorer vlastnosti aplikace.
 2. Spusťte program Editor registru.
 3. Vyhledejte následující klíč registru a klikněte na něj:
  HKEY_CLASSES_ROOT\AppID
 4. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat hodnotu a přidejte následující hodnotu registru:
  Název klíče: GUID
  Název hodnoty: Endpoints
  Typ dat: REG_MULTI_SZ
  Hodnota dat: ncacn_ip_tcp 0 port number
  Poznámky
  • GUIDje ID aplikace aplikace COM +, který jste získali v kroku 1.
  • port number, které zadáte v Údaj musí přesáhnout 1024 a nesmí být v konfliktu s jinými aplikacemi v tomto počítači použít dobře známé porty.
  • Ncacn_ip_tcp 0 část tento klíč nelze změnit.
 5. Ukončete program Editor registru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o získání opravy hotfix pro Windows 2000 Datacenter Server získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
265173Program pro podporu serveru Datacenter a produkt Windows 2000 Datacenter Server
Další informace o instalaci více oprav hotfix pouze s jedním restartováním počítače naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
296861Instalace více aktualizací nebo oprav hotfix pro systém Windows s pouze jedním restartováním počítače
Další informace o současné instalaci systému Windows 2000 a oprav hotfix pro systém Windows 2000 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
249149Instalace systému Microsoft Windows 2000 a oprav pro systém Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 312960 - Poslední aktualizace: 5. dubna 2005 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft COM+ 1.5 na těchto platformách
  • the operating system: Microsoft Windows XP
 • Microsoft COM+ 1.0 na těchto platformách
  • the operating system: Microsoft Windows 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbdcom kbfix kbsecurity kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB312960 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312960

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com