XADM: Yinelenen ortak klasör dizin girişleri, posta-etkinleştir sonra bir ortak klasör var

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 313096 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Posta bir Exchange 2000 ortak klasörü etkinleştirmek, yinelenen bir ortak klasör proxy nesneleri bu ortak klasörler için dizininde bulunabilir. Bir <a0>ortak klasör</a0> proxy nesnesi (örneğin, e-posta adresleri) ortak klasör için posta ilgili özniteliklerin tümünü içeren dizinde bir giriştir. Yinelenen bir ortak klasör proxy nesneleri için ortak bir klasör varsa, ortak klasöre adreslenmiş posta teslim değil.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bileşeni: Sistem Görevlisi

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
MAD.exe6.0.5770.1

Not: Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu güncelleştirmenin Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2 gerektirir.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bir Microsoft Exchange Server 5.5 bilgisayarı Exchange 2000'e yükselttikten sonra kuruluş özgün moda sonra herhangi bir ortak posta-enable girişimi klasörü (Exchange Server 5. 5'te, yükseltme işleminden önce oluşturulmuş olan) bir <a0>yinelenen bir ortak klasör</a0> proxy nesnesi oluşturulmasını dizinde neden olur. Yükseltme önce Exchange Server 5.5 bilgisayarında oluşturduğunuz herhangi bir ortak klasör, Posta etkinleştir seçeneğini sunar. Posta etkinleştirmek için klasörü Posta etkinleştir ' i tıklatın, Exchange Sistem nesneleri kapsayıcısını (Active Directory'de) ikinci bir nesne oluşturulur.

Özellikler

Makale numarası: 313096 - Last Review: 30 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp3fix kbexchange2000sp3fix kbfix KB313096 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:313096

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com