Podpisy ovladačů nefungují, pokud proces OOBE (Out-Of-Box Experience) spustí proces v režimu výroby (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 313208 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Během více spuštění režimu výroby může být nepodepsané zobrazit některé ovladače síťového adaptéru. Po spuštění Sysprep.exe a restartování počítače mohou být některé síťové adaptéry zobrazeny jako neznámé zařízení. Během detekce hardwaru obdržet upozornění nepodepsaný ovladač síťové zařízení a soubor Setupapi.log může obsahovat položku, která označuje, že je síťový adaptér odebrán ihned po spuštění Sysprep.exe. Může například zobrazit položka podobná následující položce:
--setupapi.log---
...
[2001, 10/23 16: 23: 14 1028.25]
Příkazový řádek # 198 zpracovány: C:\sysprep\sysprep.exe - quiet - reboot - reseal
Funkce instalace zařízení # 166: DIF_REMOVE.
# I289 odebrání zařízení
"PCI\VEN_8086 & DEV_1031 & SUBSYS_02091014 & REV_41\4 & 1472819D & 0 & 40F0".
# I048 zařízení odebrána.

Příčina

Problém může dojít během druhé fáze procesu factory kde OEMAuditBoot = 1 je nastaven v souboru Oobeinfo.ini. Pod podmínkou musí vrátit proces OOBE (out-of-Box Experience) režimu výroby, nikoli spuštěné OOBE. Je spor, které mohou vzniknout, kde můžete dvě instance Services.exe, která jsou iniciována Factory.exe a msoobe.exe spustit a contend stejné prostředky. Výsledkem může být instalační rutina nemůže rozpoznat správné umístění ovladače podepsané síťového adaptéru.

Řešení

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:
  Date     Time  Version   Size   File name
  ------------------------------------------------------
  17-Nov-2001 14:49 5.1.3590.0  585,568 Msobmain.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows XP Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 313208 - Poslední aktualizace: 5. června 2007 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kbfix kbsetup kbwinxpsp1fix KB313208 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:313208

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com