Synchronizace zbytečné offline souborů může způsobit chybové zprávy "Přístup odepřen"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 313323 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud více uživatelů pomocí stejného počítače a mít své domovské složky a složky Dokumenty přesměrována do sdílené síťové složky, uživatel může se zobrazit chybová zpráva "Přístup odepřen" při přihlášení uživatele nebo vypnout (v závislosti na Automaticky synchronizovat vybrané položky nastavení).

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

Metoda 1

  1. Klepněte na tlačítko Spustit, přejděte na příkaz Všechny programy, přejděte na příkaz Příslušenstvía klepněte na tlačítko Synchronizovat.
  2. Klepněte na tlačítko Instalační programa zrušte zaškrtnutí políčka u složek, které chcete synchronizovat.
POZNÁMKA:: Přesvědčte se, zda, zaškrtnutí políčka zrušeno složek, které je nutné synchronizovat. Postupujte podle kroků pro každého uživatele, který se přihlásí k počítači.

Metoda 2

Windows XP Service Pack 2 obsahuje soubory Offline. Synchronizace nepotřebných souborů offline se můžete vyhnout, pokud zabráníte následující:
  • Připnutí správu souborů pro uživatele, které nejsou primární
  • Vymazání souborů pro uživatele, které nejsou primární při odhlášení
Klíč registru PrimaryUsers označí uživatele počítače jako primární nebo které nejsou primární. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
811660Soubory přidané do složky soubory Offline v počítači se systémem Windows XP jsou synchronizovány, když počítač použije jiný uživatel

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Jedná se o omezení návrhu. Systém Windows XP podporuje maximálně 3 různých uživatelů se soubory Offline povoleny.

Vlastnosti

ID článku: 313323 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kberrmsg kbfix kbprb kbmt KB313323 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:313323

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com