Synchronizacja niepotrzebnych plików trybu offline może powodować komunikaty o błędzie "Odmowa dostępu"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 313323 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Jeśli wielu użytkowników tego samego komputera i mają ich folderów macierzystych, a foldery Moje dokumenty przekierowany do udziału sieciowego, użytkownik może zostać wyświetlony komunikat o błędzie "Odmowa dostępu" podczas logowania się użytkownika lub wyłączyć (w zależności od Automatycznie Synchronizuj wybrane elementy ustawienie).

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, użyj jednej z następujących metod.

Metoda 1

  1. Kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, a następnie kliknij przycisk Synchronizowanie.
  2. Kliknij przycisk Instalator, a następnie wyczyść pola wyboru obok folderów, które mają być synchronizowane.
UWAGA: Upewnij się, że pole wyboru nie są wyczyszczone dla folderów, które muszą zostać zsynchronizowane. Należy wykonać następujące kroki dla każdego użytkownika, który loguje się do komputera.

Metoda 2

Dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows XP zawiera dodatki do plików trybu Offline. Można uniknąć niepotrzebnych plików w trybie offline synchronizacja zablokowanie następujących:
  • Przypinanie administracji plików dla użytkowników innych niż podstawowe
  • Przeczyszczanie plików dla użytkowników innych niż podstawowe po ich wylogowaniu
Klucz rejestru PrimaryUsers określa użytkowników komputera jako podstawowego lub inne niż podstawowe. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
811660Pliki, które zostały dodane do folderu plików trybu Offline na komputerze z systemem Windows XP są zsynchronizowane, gdy inna osoba korzysta z komputera

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Jest to ograniczenie projektu. System Windows XP obsługuje maksymalnie 3 różnych użytkowników z plikami trybu Offline włączony.

Właściwości

Numer ID artykułu: 313323 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kberrmsg kbfix kbprb kbmt KB313323 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:313323

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com