ІНФОРМАЦІЯ: Дорожня карта для постачальників даних .NET

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 313480 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Ця стаття надає дорожню карту, щоб вчитися і майстер ADO.NET постачальники даних. Дорожня карта статті містять посилання на корисну інформацію, включаючи онлайн документації, статей бази знань Microsoft та Microsoft білий документи, які допоможуть вам дізнатися про продукти Майкрософт або технології.

Щоб отримати додаткові відомості про ADO.NET технології дорожню карту статті, клацніть номер для перегляду на статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
313590 ІНФОРМАЦІЯ: Дорожня карта для ADO.NET
Щоб отримати додаткові відомості про об'єкти ADO.NET Об'єкт DataAdapter клацніть номер статті в Microsoft Knowledge Base:
313483 ІНФОРМАЦІЯ: Дорожня карта для ADO.NET Об'єкт DataAdapter об'єктів

Огляд і архітектура

Постачальники даних Microsoft .NET є набір класів, які забезпечують доступ до бази даних або даних джерела. Microsoft .NET Framework включає два постачальники даних:
  • Постачальника база даних OLE .NET даних послуг (OleDb), який звертається до бази даних через Microsoft база даних OLE
  • SQL Server .NET даних постачальника (SqlClient), який забезпечує прямий, висока продуктивність доступу до Microsoft SQL Server версії 7.0 та пізніше
Інші постачальники даних будуть доступні в Інтернеті та за сторонніх виробників. Крім того, ви можете використовувати доступного програмного забезпечення Розвиток Kit (SDK) написати свій власний постачальника даних.

Кожен даних постачальника послуг включає з'єднання, командаі параметрів об'єктів, а також нові об'єкти DataReader і транзакції . У цій статті наведено посилання, які допомагають використовувати до Об'єкти постачальника даних .NET у вашому додатку.

Огляд .NET постачальників даних, зверніться до наступних тем у Microsoft Visual Studio .NET онлайнова Довідка документації: Visual Studio .NET та розвиток платформи .NET включають SqlClient і OleDb .NET постачальників даних. Ви можете завантажити ODBC .NET постачальник послуг оренди застосунків даних за такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://msdn2.Microsoft.com/EN-US/Data/aa937730.aspx
MSDN статті

ADO.NET грунтовка
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/aa902662 (v=sql.80). aspx

Програмування коментар до обговорення

Завжди називають Закрити або розпоряджатися метод явно закрити або розпоряджатися з'єднання і DataReader об'єктів у коді застосунку. Не дозволяйте об'єкт потрапляють про сферу або встановіть його на нічого (Visual Basic) або null (в Visual C# і Visual C++). Якщо Закрити або розпоряджатисяне називати, ви займаєте дорогих ресурсу до наступного сміття Колекція.

Однак, не називати Закрити або розпоряджатися на об'єкт підключення , DataReader об'єкт або інші керовані об'єкт у Finalize методом з вашого класу. Finalizer об'єкт називається під Вільний час прибирання сміття. Коли ви називаєте Закрити або розпоряджатися на керовані об'єкт у Finalize метод ваш клас, проблеми можуть виникати, якщо клас що ви розпорядження не є нитки безпечний і якщо ваше додаток працює в багатопроцесорний комп’ютер-зразок.

У finalizer ви тільки повинні звільнити некеровані ресурсів, що безпосередньо відповідають за ваш клас. Якщо ви не є власником будь-який некеровані ресурси, не включають Finalize метод у визначенні вашого класу. Це особливо важливо, якщо Служба Windows, веб-служба або іншого застосунку ASP.NET використовує ваш клас. Ці типи додатків не мають інтерфейс користувача на сервері комп’ютер-зразок. Будь-які твердження або інші помилки, які підняли може призвести до сервера процес не відповідати на запити (зависнути).


короткий посібник зразки, покрокові керівництва та статті база знань Microsoft

короткий посібник зразків файлів надати зразки коду для подальшого сценарій виконання. Покрокові забезпечують міні-навчальні посібники, що ходити вас через типові програми сценарії розвитку. Див "Як до" статті надати крок за кроком інструкції про те, як виконати певні завдання.

На Visual Studio .NET онлайнова Довідка теми, короткий посібник зразків файлів, покрокові керівництва, і статей база знань Microsoft у розділах слідувати описати як сценарій виконання постачальників даних .NET.

MSDN статті
За допомогою .NET постачальники даних для доступу до даних
http://msdn2.Microsoft.com/EN-US/Library/s7ee2dwt (vs.71). aspx
короткий посібник зразків

короткий посібник зразків файлів інстальовано на комп'ютері в одному з двох місць. Якщо інсталювати файли прикладів короткий посібник у рамках Visual Studio .NET, зразок файли знаходяться в такій папці:
Відомості C:\Program Visual Studio .NET\FrameworkSDK\Samples\QuickStart\...
Якщо інсталювати файли прикладів короткий посібник у рамках .NET розвиток платформи, зразок файли знаходяться в такій папці:
C:\Program Files\FrameworkSDK\Samples\QuickStart\...
Покрокові керівництва

У Visual Studio .NET у меню Довідка виберіть індекс. У текстовому полі Шукати введіть Покрокові керівництва, дані. На Область результатів індекс відображає список даних access покрокові керівництва.

Статті база знань Microsoft
310985 ЯК: За допомогою ODBC .NET керовані постачальником в Visual Basic .NET та рядків підключення
310988 ЯК: За допомогою ODBC .NET керовані постачальником в Visual C# .NET та рядків підключення
Натисніть тут, щоб переглянути список як до статті про постачальників даних .NET

Підключення

Загалом, рядки припустиме підключення для OleDbConnection та OdbcConnection об'єктів такі ж, як рядків підключення для Microsoft ActiveX даних об'єктів (ADO) база даних OLE і ODBC відповідно. Головна відмінність полягає не можна використовувати об'єкт OleDbConnection підключитися до драйвера ODBC; Ви повинні використовувати ODBC .NET постачальник послуг оренди застосунків даних замість цього. Крім того, постачальник послуг оренди застосунків даних OleDb .NET вимагає, щоб база даних OLE постачальник послуг оренди застосунків підтримують певні інтерфейси. Перелік цих інтерфейсів Див нижче розділ Visual Studio .NET онлайн довідки документації або MSDN:
база даних OLE інтерфейсів використовується постачальник послуг оренди застосунків даних .NET база даних OLE
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/cwctxe7a (v=vs.71). aspx
Рядки підключення постачальника даних SqlClient .NET можна використовувати елементи з рядків підключення ODBC або база даних OLE із один великий виняток: SqlClient .NET постачальник послуг оренди застосунків даних не можна використовувати імена джерел даних (DSN), файл DSN або визначений користувачем тип (UDT) файли. Крім того, в SqlClient постачальник послуг оренди застосунків даних .NET не можна вказати елементи драйвера або постачальника .

Додаткові відомості про елементи ConnectionString , які доступні з SqlConnection об'єкт зверніться до наступних тема в Visual Studio .NET Онлайн допомога документації або MSDN:
SqlConnection.ConnectionString майна
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/System.Data.sqlclient.sqlconnection.connectionstring.aspx
На відміну від попередніх версій ADO підключення до об'єктів у ADO.NET дозволяє запускати команди. Ви повинні використовувати команда об'єкт замість. Крім того, як ви керуєте операцій в ADO.NET відрізняється, ніж в попередніх версіях ЦЕРЕМОНІЙ.

Якщо ви додати SqlCommand або OleDbCommand компонент застосунку через інструментів (на вкладці бази даних ), можна змінити властивості під Вільний час розробки через на Вікно «Властивості».

Visual Studio .NET онлайн довідкову документацію
Підключення до джерела даних за допомогою ADO.NET
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/32c5dh3b (v=vs.71). aspx

Підключення до SQL Server за допомогою ADO.NET
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/aa719765 (v=vs.71). aspx

Організація пулу підключень для SQL Server .NET постачальника даних
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/8xx3tyca (v=vs.71). aspx

Підключення до база даних OLE джерела даних за допомогою ADO.NET
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/aa719763 (v=vs.71). aspx

Організація пулу підключень для база даних OLE .NET постачальника даних
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/aa719769 (v=vs.71). aspx

Роботи з підключення події
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/a0hee08w (v=vs.80). aspx
Статті база знань Microsoft
309485 ЯК: Побудувати рядок підключення програмно у ADO.NET за допомогою Visual Basic .NET
310083 ЯК: Побудувати рядок підключення програмно у ADO.NET за допомогою Visual C# .NET
308075 ЯК: Використовувати файли даних посилання з OleDbConnection об'єкт у Visual Basic .NET

Команди та параметри

Використовувати команди для запуску заяви на сервері. Метод Execute поставляється в декількох різновидах:
  • ExecuteNonQuery. Очікується, немає виходу.
  • ExecuteScalar. Тільки скалярного результат повертається.
  • ExecuteReader. Повертає потік записів.
  • ExecuteXmlSqlCommand. Повертає об'єкт System.Xml.XmlReader із SQL Server для XML запит.
Для виконання команди, або кодує дані у SQL-оператор, або включати дані через параметр об'єктів. Кращим методом є сценарій виконання параметрів, тому, що ви робите не повинні піти роздільники та інші спеціальні символи, які можуть виникнути в результаті Неприпустимий SQL скрипт. Крім того, зв'язує провайдер даних SqlClient .NET параметри за іменами. Таким чином, можна повторно використовувати параметр в SQL скрипт, і не потрібно надсилати дані кілька разів.

Ви також можете прочитати дані з вихідних параметрів. Однак, якщо команда повертає DataReader, ви повинні викликати в тісному або метод розпоряджатися на DataReader перш ніж отримати доступ до значення параметрів виводу. Тому що на сервер надсилає значень параметрів виводу наприкінці потоку даних, ви повинні очистити або іншим чином обробити проміжний даних.

Якщо ви додати до SqlCommand або OleDbCommand компонент для вашого застосування на палітрі інструментів (на вкладці " бази даних "), ви можете редагувати його властивостей під Вільний час розробки через на Властивості вікна і створити команду через графічному Дизайн.

Visual Studio .NET онлайн довідкову документацію
Виконання команди
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/tyy0sz6b.aspx

За допомогою збережених процедур з командою
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/yy6y35y8 (v=vs.71). aspx

Отримання одне значення з бази даних
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/hdt3k85x (v=vs.71). aspx

Отримання BLOB значень із бази даних
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/87z0hy49 (v=vs.71). aspx

Виконання операцій каталог
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/ye97aks6 (v=vs.71). aspx

Змінення даних у базі даних
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/3btz0xwf (v=vs.71). aspx

Отримання даних як XML з SQL Server
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/ke345d80 (v=vs.71). aspx
Покрокові керівництва

В індексі довідки введіть Покрокові керівництва, даніі потім виберіть такі теми:
Покрокове керівництво: Оновлення даних за допомогою запит на змінення оновлення бази даних у веб-форми
Статті база знань Microsoft
301075 ЯК: Підключення до бази даних і запустіть команду за допомогою ADO.NET і Visual Basic .NET
306636 ЯК: Підключення до бази даних і запустіть команду за допомогою ADO .NET і Visual C# .NET
308049 ЯК: Виклик параметризованого збереженої процедури за допомогою ADO.NET і Visual Basic .NET
310070 ЯК: Зателефонуйте із параметрами збереженої процедури за допомогою ADO.NET і Visual C# .NET
310071 ЯК: Зателефонуйте із параметрами збереженої процедури за допомогою ADO .NET і Visual C++ .NET
309486 ЯК: Виконати SQL параметризованого збережених процедур з використанням ODBC .NET постачальника і Visual Basic .NET
310130 ЯК: Виконати SQL параметризованого збережених процедур з використанням ODBC .NET постачальника і Visual C# .NET
310142 ЯК: Виконати SQL параметризованого збережених процедур з використанням ODBC .NET постачальника і Visual C# .NET
305079 ЯК: Створення бази даних сервера SQL програмно за допомогою ADO.NET і Visual Basic .NET
307283 ЯК: Створення бази даних SQL Server програмно за допомогою ADO.NET і Visual C# .NET
307402 ЯК: Створення бази даних SQL Server програмно за допомогою ADO .NET і Visual C++ .NET
Натисніть тут, щоб переглянути список як до статті про команди

Угоди

В об'єкти доступу до даних (DAO), віддалених даних об'єктів (RDO), або Об'єктів даних ActiveX (ADO), контролювати стан транзакції за допомогою методів з бази даних або підключення до об'єкта. У .NET даних Постачальники, контролювати стан транзакції за допомогою об'єкта транзакції .

Створити об'єкт транзакції , скористайтеся методом BeginTransaction об'єкта підключення . Щоб зафіксувати або відкотити транзакцію, ви можете використовувати методи для об'єкта транзакції . Оскільки деякі OLE DB постачальників, таких як Microsoft Jet, підтримують вкладені угоди, OleDbTransaction об'єкт включає почати метод, який повертає інший об'єкт транзакції , який має більше місцевого масштабу.

Коли ви створюєте об'єкт транзакції , можна вказати рівень ізоляції транзакції. Якщо ви використовуєте транзакції ізоляції рівні за замовчуванням, ваш код може читати незадіяні даних несподівано. Крім того, ваш код може генерувати надмірне блокування на сервері.

Об'єкт транзакції слід призначити властивість транзакціїкоманди того, що команди для участі в операції. Якщо база даних не Підтримка кількох операцій на одне з'єднання, ви отримуєте виняток під час операції під час спроби запуску команд, що не беруть участь у транзакції.

Ви також можете запустити SQL заяв до елемента керування транзакції на сервері. Тим не менш, не змішувати SQL заяв з об'єктом транзакції . Ви можете зіткнутися неочікувана поведінка.

Visual Studio .NET онлайн довідкову документацію
Здійснення операцій
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/777e5ebh (v=vs.80). aspx

Перелічення IsolationLevel
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/System.Data.isolationlevel (v=vs.71). aspx
Статті бази знань Microsoft Knowledge Base

Натисніть тут, щоб переглянути список як до статті про угоди

DataReader

За допомогою DataReader об'єкт читати записи з бази даних сервера. Використовувати Command.ExecuteReader метод для створення об'єкта DataReader . DataReader може працювати обох кількома результуючих та ієрархічного або chaptered результуючих. DataReader використовує курсор на стороні сервера, вперед тільки/лише для читання. Як правило, DataReader буферів весь запис. Однак, можна вказати прапори в Command.ExecuteReader метод так, що DataReader буферів лише поточне поле і робить інші зміни додаткові показники.

Тільки один DataReader можна відкрити одночасно з будь-якого даного з'єднання. На відміну від ЦЕРЕМОНІЙ ADO.NET не відкриється додаткового підключення працює проти заблокованих підключення. Замість цього з'являється виняток.

Ви можете зв'язати веб Елементи керування до DataReader форми, оскільки веб-сторінки, що генерується послідовно. Однак, ви не вдалося прив'язати Windows форми до DataReader оскільки Windows форма контролю вимагають прокручуємо курсор і Прив'язати до набору даних замість цього.

Неможливо отримати доступ до основної команди або підключення до об'єкта від DataReader. Отже, якщо ви передаєте DataReader компонент, який не є довіреним, компонент не можна запустити зловмисних команди проти сервера. Якщо ви хочете DataReader автоматично закрити з'єднання компонент закриває його, встановити прапор CloseConnection в Command.ExecuteReader метод.

Ви не можете пройти DataReader з поточного AppDomain. Якщо потрібно передати дані до іншої процес, за допомогою набору даних. По черзі, перейти на рядок підключення та команду текст а потім дозволити інший застосунок для створення DataReader локально.

Visual Studio .NET онлайн довідкову документацію
Отримання даних за допомогою в DataReader
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/haa3afyz (v=vs.71). aspx

За допомогою збережених процедур з командою
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/yy6y35y8 (v=vs.71). aspx

Перелічення CommandBehavior
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/System.Data.commandbehavior (v=vs.71). aspx
Статті бази знань Microsoft Knowledge Base
308278 ЯК: Отримання та відображення записів із бази даних Access за допомогою ASP.NET, ADO.NET і Visual Basic .NET
308100 ЯК: Отримання та відображення записів із бази даних Access за допомогою ASP.NET, ADO.NET і Visual C# .NET
309490 ЯК: Обробляти декілька результатів за допомогою в DataReader в Visual Basic .NET
311274 ЯК: Обробляти декілька результатів за допомогою в DataReader в Visual C# .NET
308045 ЯК: За допомогою ADO ФІГУРИ команди з DataReader у Visual Basic .NET
309130 ЯК: За допомогою ADO ФОРМУ команди з DataReader в Visual C# .NET
310108 ЯК: Отримати стовпець схеми за допомогою методу GetSchemaTable DataReader і Visual Basic .NET
310107 ЯК: Отримати стовпець схеми за допомогою методу DataReader GetSchemaTable і Visual C# .NET
309683 ЯК: Отримати стовпець схеми за допомогою методу GetSchemaTable DataReader і Visual C++ .NET
310348 ЯК: Уникнути покарання боксу під час використання на DataReader у Visual Basic .NET
312855 ЯК: Уникнути покарання боксу під час використання в DataReader в Visual C# .NET
Натисніть тут, щоб переглянути список як до статті про DataReader

Обробка помилок

Помилки, що постачальник даних збирає є спеціалізовані винятки:
  • SqlException
  • OleDbException
  • OdbcException
За допомогою властивості цих класів для отримання розширених відомості про помилку. Оскільки постачальник даних SqlClient .NET пов'язана з SQL Server, він може надати більше інформації сервер конкретного класу SqlException , ніж OleDbException і OdbcException класи надають. Сторонні постачальники даних .NET, мають свої власні Користувальницькі виняток класів.

Низького ступеня тяжкості сервером помилок або попереджень повертаються у вигляді повідомлення. Щоб обробити ці помилки сервера низького ступеня тяжкості, додати подію Обробник подій Connection.InfoMessage . Інші види винятки, таких як InvalidArgumentException, підняли прямо з постачальником даних .NET класи.

Щоб визначити властивості, що кожний виняток піддає, запит для винятку класу в Visual Studio .NET онлайнова Довідка. Ви також можете запит для конкретних методів, щоб дізнатися які винятки метод підвищує під що обставин.

Щоб переконатися, що ви не текти дорогі системи ресурси, закрити з'єднання або DataReader об'єкти нарешті п обробника винятків. Ці ресурси системи очищені, під час наступного збирання сміття, або коли застосунок завершить вниз. Однак, може вичерпати пулу ресурсів до того часу.

Visual Studio .NET онлайн довідкову документацію
SqlException клас
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/System.Data.sqlclient.sqlexception (v=vs.71). aspx

SqlError клас
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/System.Data.sqlclient.sqlerror (v=vs.71). aspx

OleDbException клас
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/System.Data.OLEDB.oledbexception (v=vs.71). aspx

OleDbError клас
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/System.Data.OLEDB.oledberror (v=vs.71). aspx
Швидкий старт зразків

Обробка помилок проілюстровано в рамках одного Швидкий старт зразки.

Статті бази знань Microsoft Knowledge Base
308043 ЯК: Отримати основні помилки постачальника за допомогою ADO.NET у Visual Basic .NET
308650 ЯК: Отримати основні помилки постачальника за допомогою ADO.NET в Visual C# .NET
308651 ЯК: Отримати основні помилки постачальника за допомогою ADO.NET в Visual C++ .NET

Конкретної бази даних

Деякі бази вимагають спеціальних методів, щоб виконувати певні операцій. У цьому розділі перелічено деякі з найпоширеніших сценаріїв.

Статті бази знань Microsoft Knowledge Base
308071 ЯК: Доступ до бази даних Oracle, використовуючи OleDbDataReader і Visual Basic .NET
308448 ЯК: Доступ до бази даних Oracle, використовуючи дані постачальника OLE DB .NET і Visual C# .NET
308073 ЯК: Використання на DataReader проти Жрець збереженої процедури в Visual Basic .NET
309361 ЯК: Використання на DataReader проти Жрець збереженої процедури в Visual C# .NET
309362 ЯК: Використання DataReader проти Жрець збереженої процедури в Visual C++ .NET
Натисніть тут, щоб переглянути список як до статті про Oracle

Досягнення незалежності постачальника даних .NET

ДАО і Jet мінімізувати відмінності між різними бази даних системи. У результаті може порту застосунку з однієї бази даних до іншої з дуже мало змін. RDO і ADO видалити Jet посередника на краще продуктивність і піддавати більш серверними функціональність. Однак, це ще більше ускладнює до порту застосунку між базами даних.

ADO.NET покращує продуктивність більш, хоча ADO.NET включає в себе окремі класи для кожний постачальник даних .NET. Однак, ви можете використовувати стандартні інтерфейси і ізолювати код ініціалізації в "фабрики" функції звести до мінімуму кількість коду що потрібно змінити. Крім того, об'єкт DataSet забезпечує центрального об'єкт для прив'язки даних і remoting що є незалежним постачальником.

Visual Studio .NET онлайн довідкову документацію
Написання коду, загальні для постачальників даних .NET
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/aa720704 (v=vs.71). aspx
Статті бази знань Microsoft Knowledge Base
308046 ЯК: За допомогою базових класів для зменшення код породження з керованих провайдерів в Visual Basic .NET
313304 ЯК: За допомогою базових класів для зменшення код породження за допомогою Visual C# .NET

Написати .NET постачальника даних

Якщо ви пишете постачальник даних .NET, ви можете отримати доступ даних для яких Існує немає постачальника OLE DB послуг або драйвер ODBC. Ви також можете написати постачальника даних які оптимізовано для певної бази даних.

Оскільки дані постачальник маніпулює набір даних (на відміну від ADO Recordset, який маніпулює OLE DB постачальник), є немає відповідності вимоги. Ви можете написати функція для читання даних і додати дані до набору даних. По черзі, ви можете написати більш повний постачальник даних з об'єктів підключення і так далі.

Visual Studio .NET онлайн довідкову документацію
Впровадження .NET постачальника даних
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/4ksaf9z5 (v=vs.71). aspx

Здійснення підключення
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/6sc13hd1 (v=vs.71). aspx

Виконання команди
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/efdwa0z6 (v=vs.71). aspx

Впровадження на DataReader
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/5awcy9t0 (v=vs.71). aspx

Впровадження на об'єкт DataAdapter
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/08a1x80z (v=vs.71). aspx

Зразок .NET постачальника даних
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/26xsd945 (v=vs.71). aspx
MSDN статті
ADO.NET: Будівництво постачальника настроюваних даних для використання з Khu?n kh? .NET даних Access (MSDN журнал)
http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Magazine/cc301611.aspx

Виправлення неполадок

Якщо вам потрібно відповіді на ваші питання і стикаються з проблемами Зверніться до групи новин MSDN. MSDN групи новин — це найкраще місце, щоб отримати Відповіді на ваші запитання. У групах новин MSDN, ви можете поділитися вашої досвідом з колегами або пошуку у базі знань для статті про конкретні проблеми.
MSDN групи новин
http://MSDN.Microsoft.com/newsgroups/

Див.
http://support.Microsoft.com/Search

Властивості

Номер статті: 313480 - Востаннє переглянуто: 28 червня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft ADO.NET 1.1
Ключові слова: 
kbarttyperoadmap kbinfo kboracle kbsqlclient kbsystemdata kbmt KB313480 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 313480
Засіб блокування застарілого вмісту в KB
У цій статті описуються продукти, яким корпорація Майкрософт більше не надає підтримки. Тому ця стаття пропонується "як є" і більше не оновлюватиметься.

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com